Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kapota

żona nie ma ochoty na sex

Polecane posty

Gość niech sobie zbada
poziom hormonów, bo to właśnie może być powodem takiego zachowania. wybierzcie się do seksuologa i to jak najszybciej. Koniecznie we dwoje, ponieważ ten problem jest waszym wspólnym problemem. Nie zmuszaj żony do seksu, ponieważ niechęć może jej się tylko powiększyć, a wtedy będzie gorzej. na pocieszenie mogę powiedzieć ci, że to nie jest problem nie do przezwyciężenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem myślę sobie, że nie pasujemy do siebie, ze ślub był błędem, ale tylko wtedy kiedy mam wielka ochotę na sex, a zona nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1.2.
no ale ta sfera jest bardzo ważna... często właśnie problemy łóżkowe są przyczyną rozwodów a jak w tych sprawach nie jest dobrze, to jak może być ogólnie dobrze? porozmawiaj szczerze z żoną, jak to nie pomoże, to radzę specjalistę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sobie radzisz
z popędem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja żona
też nie miała ochoty okazało się że ma kochanka od dwóch lat i się dymali jak króliki teraz ja też się dymam z niewiastami ( pozdrawiam nimfomanki ) a ona niech spierdala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem zdecydowany na kochankę
mam tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem twojej zony... "od dwoch do kilku ograzmow"??? kurcze... na jej miejscu bym ci spokoju nie dala ;P miec pod reka takiego dobrego kochanka i nie korzystac z tego. ehh... wspolczuje ci. ja juz dawno bym sobie kogos na boku znalazla. nie wytrzymalabym bez seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to udawane orgazmy były
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba to jest nie możliwe, żeby któraś kobieta tak dala rade udawać, orgazmy są na 100% prawdziwe widzę to po swojej zonie i po jej oczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie facet nie ma :( tzn. ma ale dużo rzadziej niż ja:D ja mogę kilka razy na dzień:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładne butki
kilka dni temu w rozmowach w toku był poruszany ten temat.Z niedowierzaniem słuchałam, jak kobiety opowiadały, że nie maja ochoty na seks... Mnie to żadne pigułki nie są w stanie odebrać ochoty na bzykanko:P zastanawiam się jak długo to będzie trwało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×