Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewelinaaaa79

Sprzedaż na allegro. POMOCY

Polecane posty

Gość ewelinaaaa79

Witam. Mieszkam w niewielkim mieście z bardzo wysokim bezrobociem. Od dłuższego już czasu szukam pracy niestety bezskutecznie. Myślałam ostatnio żeby zająć się sprzedażą na allegro tylko nie mam pojęcia od czego zacząć. Czy jest może ktoś kto się tym zajmuje tak na większą skalę i mógłby mi pomóc; udzielić kilka rad i wskazówek. Za pomoc z góry bardzo serdecznie dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaaaa79
Nikt nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleosia00
ale co Ty chcesz sprzedawać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś sprzedawałam biżuterię ale bardziej jako hobby :D Ale było niezbyt wielu chętnych.. Teraz robię biżuterię ale dla przyjemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaaaa79
Myślałam o odzieży damskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleosia00
ale nowej czy uzywanej...a moze poprostu odziez ze szmateksu z doszyttymi metkami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaaaa79
O nowej odzieży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleosia00
no to dobry pomysl tylko na poczatku moze byc ciezko,poniewaz ludzie niechetnie kupują od osob,ktore nie maja komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaaaa79
Też o tym myślałam że najgorszy bedzie początek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaaaa79
a ty kleoosia się tym zajmujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Velka85
Jeśli nie wiesz, od czego zacząć możesz sprzedawać książki jednego z wydawnictw elektronicznych poprzez program partnerski. Nie musisz wówczas nic inwestować, niczego kupować. Wysyłkę załatwia za Ciebie wydawnictwo, Ty tylko pośredniczysz w sprzedaży poprzez allegro właśnie. Sprzedajesz drukowane wersje ebooków bardzo dobrego wydawnictwa. Wiele z nich zostało bestsellerami, często są to poradniki o niezbędnej wiedzy programistycznej czy poradniki motywacyjne, ich sprzedaż idzie bardzo dobrze, więc masz szansę, nic nie ryzykując, dużo zarobić. Tutaj znajdziesz poradnik dotyczący sprzedawania książek tego wydawnictwa na allegro http://skocz.pl/daoys Pobranie jest całkowicie darmowe i jest to pełna wersja ebooka. Gdybyś chciała dowiedzieć się więcej o programach partnerskich, nie tylko poprzez sprzedawanie na allegro zapraszam na blog http://programypartnerskiewpraktyce.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Velka85
Jeśli chodzi o kupowanie o osoby bez komentarzy jest na to bardzo prosty sposób, wystarczy z nowo założonego konta dokonać kilku zakupów (najlepiej rzeczy które mieliśmy i tak kupić w pobliskim sklepie, może się okazać, że wyjdzie na to taniej, często sprzedawcy oferują darmową wysyłkę) Starajmy się kupować te rzeczy od różnych sprzedawców i czekajmy na komentarze. Będziemy mogli pokazać, że jesteśmy solidnymi kupującymi a to już daje jakąś renomę, na pewno lepszą niż brak komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaaaa79
Może teraz jest ktoś kto mi napisze coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Velka85
Ja Ci bardzo chętnie pomogę, jeśli masz jakieś pytania to pisz. Odnośnie sprzedaży książek możesz wejść na bloga http://programypartnerskiewpraktyce.blogspot.com i dowiedzieć się jak możesz na tym zarabiać. W poście moim poprzednim dałam Ci również link do pordręcznika o sprzedaży na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Velka85
Dlaczego piszesz taką oczywistą nieprawdę? Programy partnerskie to właśnie jedyny sposób zarabiania w interencie, który naprawdę przynosi zyski. Jednak nie jest to sposób na zarobienie dla leni który chcieliby kliknąć i nic więcej nie robić. Jak ma się trochę inwencji i chęci to można naprawdę osiągnąć zadowalające wyniki. Za darmo nic nie ma, zauwazyłam już że Ci którym nie chcę się zwyczajnie zająć programami partnerskimi rozsiewają potem informację, że z tego nic nie ma. Nic nie ma bez pracy i to już jest rzecz oczywista. Za darmo się nigdy nic nie zarobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×