Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kraw

usługi krawieckie jutro otwieram

Polecane posty

Gość brzudula czemu sama
brzydula czemu nie odpowiadasz na moje pytania? Dlaczego wttykasz ludziom błędy a sama je popełniasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacobs
W małym punkcie krawieckim zapłaciłam za skrócenie spodni 12 zł,za wszycie zamka 10 zł za uszycie 2 poszewek na poduszki 40x60cm zapinane na guziki 30zł,Brzydula-popieram i pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzudula czemu sama
haha brzyduli chyba japa opadła i teraz udaje że mnie nie czyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elu helu mylisz sie nie mozesz oceniac czyjejs osoby jako calosci przeciez mnie nie znasz:P ja ocenilam tylko Wasze bledy:) ale tak niektorzy maja,ze do oczywistych rzeczy trudno sie przyznac na zwrocenie uwagi atakuja po calosci:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzudula czemu sama
jacobs w czym ją poperasz? W tym że wytyka innym błędy i każe kupić słownik mimo że sama wali bykii nie ma słownika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzudula czemu sama
brzydula jestes głupią, pustą krową której wydaje się że jest mądra. Dlaczego mi nie odpowiadasz? Co z tymi dysortografikami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRZYDULA JA CIE BARDZO
LUBIE JESTEŚ BARDZO MONDRA. NIE PRZEJMUJ SIEM TYMI IDIOTKAMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjsdhvskdjvhdjkfvgd
dysortograf dyslekt dysgraf aspiranty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraw
jestem w szoku ok 20 osób weszło i pytało o ceny i takie tam, i mam już 7 zamówień po pierwszym dniu,głównie spodnie i skracanie rękawów,a ja myślałam że ze dwa tygodnie posiedzę bezczynnie ,nawet prasowanie miałam zabierać z domu żeby się nie nudzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kraw fajnie,ze poczatek nie okazal sie taki trudny:) Teraz duzo ludzi korzysta z drobnych uslug krawieckich-skracanie,zwezanie czy jakies male przerobki Ja niecierpie szycia wiec raz w miesiacu zanosze rzeczy do krawcowej:) Pozdrawiam i trzymam kciuki za Twoj maly biznes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraw
czy za zwężenie dwóch spódnic bez wymiany zamka 20 zł to dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraw
bo babka chciała zabrać co zostawiła że niby taniej znalazła o 5 zł,ale ja już zrobiłam i opuściłam te 5 zł,kręci się nieżle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech nie przesadza:O w naszym spoleczenstwie utarlo sie slowo drogo :O-wszystko chcieliby darmo:P autorko trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna kraw
Hej kraw:) Super, że Ci się kręci, też myślę o takim punkcie. Tylko ja sie boję urzędów i opłat. To raczej tanie usługi więc boję się czy uda mi sie zarobić na zusy,srusy... W jakim miejscu Ty wynajmujesz? Czy to jest jakieś centrum handlowe? Ile trzeba poskracać spodni, żeby opłacić czynsz, a inne opłaty... a życie... Nie chcę Cię dołować ale ja ciągle się boję, wiem, że trzeba zaryzykować. Z dużego miasta jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krawiec
Cześc dziewczyny popieram szycie.Dziś dużo osób korzysta z tego rodzaju usług i potrzebuje pomocy w tej dziedzinie.Kurcze to ja podniose ceny!!też szyję w domu ale mieszkam poza miastem i klijentki troche psioczą z dojazdem.a ile bierzecie za uszycie spodni klasycznych na kant? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraw
otwarłam w centrum miasta na ryneczku ,mam taką budkę,płacę 450 zł na miesiąc ,przez pierwsze 10 dni zarobilam na czynsz i preferencyjny zus ,teraz jest gorzej ,pogoda kijowa i mniej ludzi,albo za drogo chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraw
skrócenie spodni 10 zł,zamek spodnie spódnica zwykły 10zł,zamek polar i bluza 15 zł,kurtka od 20 zł ,skrócenie płaszcza 25 zł ale się chyba podniosę bo pracochłonne bardzo,obszycie firan 1,5 zł,lamówka na lamowniku idealnie wszyta 2zł,taśma wszycie 2 zł od metra oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraw
w okolicy biorą za spodnie 9 zł ale podobno robią że jedna nogawka różni się długością od drugiej,albo zamek do spodni jedna krawcowa gościowi przeszyła tą łatwiejszą stronę na maszynie a tą trudniejszą ręcznie ,jak ktoś się zna to wie o czym piszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraw
u mnie skrócenie spodni 10 zł bez względu czy to sama stebnówka .czy stebnówka owerlock,czy dżinsy z orginalnym dołen ,czy podklejenie taśmą termozgrzewwalną i obrzucenie owerlokiem z dodatkowo wzmocnieniem ręcznym,na jednych tracę na innych zarabiam ,zastanawiam czy zróżnicować ceny,żeby było lepiej dla klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krawiec
nie sądze żeby zróżnicowanie cen było dobre wkońcu i tak obrzucac wypada przeprasowac również trzeba tak że i tak czas i enirgie elektryczną pochłania.tak jak pisałaś na jednym sie traci na innym zyskuje takie czasy.mam nadal pytanko czy 30 zł za uszycie spodni tzn od podstaw skrojenie przymiarka itd to odpowiednia cena?pozdrówka.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny takie usługi to warto by zareklamować nie tylko na forum, ale gdzieś w jakimś katalogu firm. Ja np. wyszukując jakiś usług korzystam z takiej wirtualnej bazy Firmy.net. Wpisuje hasło krawiec i pojawiają się dostępne w moich okolicach zakłady. Myślę że to jeszcze bardziej zwiększyłoby chodliwość Waszych usług i miałybyście szanse na dotarcie do szerszego grona klientów. Zwłaszcza, teraz gdy coraz więcej osób rezygnuje z kupna masowych ciuchów jakie oferują nam w tych wszystkich sieciówkach. A tak a propos u mnie skracanie spodni kosztuje 15 zeta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraw
nie szyłabym spodni za 30 zł,za uszycie spódniczki klasycznej na podszewce 50 zł u mnie ,w tej cenie mogę zrobić z podwyższanym stanem,ale ja mam działalność to i koszty wyższe,jeśli to dorabianie w domu to dobre i to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krawiec
witam.)dziękuje za odpowiedz tak to dorabianie mam w planach podnieśc ceny tylko nie wiem jaka reakcja będzie,wkońcu maszyna na powietrze nie szyje a ceny prądu gnają w góre że strach.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w stolicy i zawsze chodzę do Eko-Top na Zawiszy 14 po poprawki krawieckie. Pracują tam bardzo miłe i uprzejme krawcowe. Terminy mają szybkie, około 3-4 dni. Wszystko jest zawsze zrobione z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak coś to może warto tu zajrzeć: http://polecamspeca.pl/krawiec - po co ryzykować. Sprawdzamy opinię i później dzwonimy do wybranej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×