Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

a ja wlasnie piwo tak lubie, innych alkoholi nie za bardzo. no bez netu faktycznie dziwnie.. a kiedys zylismy bez netu i komórek:) ale ja bym nie mogla bez dobrego jedzenia, uwielbiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychopatkawariatka
Ja też kocham jeść, od rozstania z exem przytylam 7 kilo :O I zaczelam palic dwa razy wiecej. Musze sie wziąć za siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po rozstaniu schudlam 7 kilko przez stres, a i palilam tez 2 razy wiecej. teraz juz jest ok, i nawet ze 3 kilo przytylam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ja jakaś taka niepijaca i niepalaca co za zycie:( do śmierci będę dziwadłem:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychopatkawariatka
Sun a od jakiego czasu palisz i ile? :PP Ja już robilam milion podejść do rzucenia tego świństwa, ale uświadamiam sobie, że to świństwo bez ktorego nie moge życ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak piwo to tylko z duuuuuużą ilością soku no i jeszcze żurawinówka ale to raz na ruski rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie niewiele tu o sobie napisałam... cóż mogę rzec ??? żyje szczęśliwie zakochana z mężczyzną jaki wydaje się być ideałem każdej kobiety, spełniam się zawodowo i ciągle mam masę pomysłów jak zagospodarować każdą wolną minutę życia, a przy tym lubię czasem leniuchować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nonella zazdroszcze:) ja ani pracy o ktorej marze ani mezczyzny. ale coz i tak zawsze bylam i bede optymistka:) pale długo, 8 lat juz i pewnie rzuce dopiero jak zaciąże, no bo bede musiala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja popalam, mało kto wie, nawet luby nie jest świadomy i chyba tylko ciąża pomoże mi rzucić ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychopatkawariatka
Sun zobaczysz. I u mnie i u Ciebie wszystko się ułoży na dobre. Tak mi mówi moja babska intuicja. A tymczasem ide pod prysznic, niedlugo wracam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje dziewczyny.szukam pracy juz prawie rok musze isc na nudziarski kurs kadry płace za 2 tygodnie zeby sie doksztalcic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moim zawodze tez nie ma pracy:-( ale i tak wolę coś innego tylko nie wiem czy uda się przekwalifikować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie kompletnie nie wiem co mam robic. najbardziej lubie prace z dziecmi ale musialabym robic od nowa cale studia pedagogiczne wiec bez sensu:/ wyksztalcenie mam administracyjne i dlatego chce dodatkowo kurs, chociaz to nie jest to co chcialabym najbardziej robic. bo praca w biurze nudna. chcialabym w jakiejsc fundacji/ org pozarzadowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z rszta daje sobie czas do konca wakacji , jak tu mi sie nie uda to wyjezdzam do siostry do anglii. bo w sumie tu mnie nic nie trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam gotować a wg wykształcenia powinnam właśnie pracować z dziećmi ale tego nie lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ngo to bardzo ciekawa dziedzina, wejdź na stronę ngo.pl w zakładce dam pracę, tam możesz znaleźć coś ciekawego z dziećmi a bez konieczności wykształcenia pedagogicznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, co pare dni tam zagladam:) ale jak dotad nic nie bylo akurat dla mnie, ale mam nadzieje ze w koncu trafie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sun a myślałaś o programach wolontariackich gdzieś na świecie? tak wiesz, robisz coś ciekawego za wikt i opierunek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sun coś dzisiaj nie w humorze... jeszcze będzie pięknie :) obejrzałaś kulfona i monikę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama nie wiem, daje sobie wlasnie rok na przemyslenie tego wszystkiego i na dzialanie tutaj, jesli nie to pewnie wyjade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest naprawdę ciekawe doświadczenie :) a swoją drogę piękny wpis do cv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kulfon i monika rządzą:) nie w humorze? moze troszke, bo troche tkwie w martwym punkcie od paru miesiecy. praca mnie nudzi.itd... musze zaczac dzialac konkretniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, tylko balabym sie troche chyba nonella, czy psychicznie wytzrymam, zreszta zalezy gdzie i co mialabym robic..byle nie z chorymi dziecmi bo serce by mi peklo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, w ramach programów wolontariackich możesz robić dosłownie wszystko, gdzie chcesz i jak chcesz :) dobrze się nad tym zastanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ale musialabym i tak pracowac bo z czegos zyc trzeba dobra dziewczynki lece spac do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×