Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

jutro jutro szczegóły, ale jak czytaliście początkowe wpisy, to na razie tylko powiem ze jest tak jak było kiedys.tak dobrze i normalnie. jestem bardzo z tego powodu szczesliwa, mam nadzieje ze to nie chwilowe, ze bedzie tak dobrze juz, do jutra i kolorowej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojego rana czy Twojego rana ??? Nigdy nie byłam mocna z geografii, ale może w końcu wyliczę sobie gdzie osiadłeś :) Napij się i za mnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłoby inaczej, nie zawracaj sobie głowy rzeczami na jakie nie masz wpływu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
Upiorne to wszystko! Jedna pospała, druga poopowiadała, trzecia opowie później,czwarta szuka pracy, A. Kmicic poszedł spać. Ściemniacz jeden, upiorny! Upiorne to wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
Aleeee, upiornie jest teraz, tak ! Wszystkie upiorzyce pofrunęły, gdzieś. Żadna nie chce mi dać, choćby mały znak! Słońce jest... nie ma was! Upiorne jesteście, czy co? ... apotem: Upiorny nic nie wnosi do topiku!!! ...a cukier??? Cukier zrobił większą furorę, niż nonella " Nie śpiąca królewna." Upiorna "smarkula" jedna! Upiorne to wszystko. Życzę wam dużo miłych upiorności w życiu. ... a inne upiorności niech wam z drogi, myk,myk. Myk,myk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×