Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

A. Kmicic na Małgorzatę ? A co z Oleńką Billewiczówną? Będzie niepocieszona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistrz i Malgorzata hehhe. kmicic a co ty od rana tak o piciu myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś od rana myślałam o tym, by się napić....zrobił się wieczór a ja ciągle jestem trzeźwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie dziś to wcale nie jest dobrze marzną mi stopy, marzną mi ręce... ciągle ślęczę nad niedokończonym projektem i chyba mnie łapie jesienne obniżenie nastroju (depresja to takie smutne słowo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro ide na piwo z kumpelami. ale upijanie sie i imprezki juz mi sie znudzily, chyba sie starzeje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
A. Kmicic melancholik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A. Kmicic to zawsze tu wrzuca taką muzykę, że nic tylko siadać i płakać...no może poza jesiennym panem, który mi wpadł w ucho, tak, ze sąsiedzi mają teraz kilka koncertów dziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tak nonella:) hehhehe ale wiadomo, czasem mozna sie upic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
Upiorne to, ale ten PAN tez mi ... Nie napiszę tych upiorności!!! Pozdro i na razie Wszystkim tu obecnym! Myk,myk!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to myślę, że czasem potrzebny człowiekowi jest całkowity reset, tak żeby się nie doszło do zwarcia :) może być reset alkoholowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie:lato,plaża, młodość:-( to jakoś szybko minęło... a ta piosenka to już szczególnie mi się kojarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A la la la la long, a la la la la long long leh long long long (Come on) A la la la la long, a la la la la long long leh long long long (Hey) Standing across the room I saw yu smile Said I waan to talk to yu For a little while But before I mek my move my emotions start running wild My tongue gets tied An dats no lie Looking in yuh eyes Looking in yuh big brown eyes ooh yeah An I've got dis to seh to yu Hey Girl I waan to mek yu sweat Sweat till yu caan sweat no more An if yu cry out I'm gonna push it some moooooooooooorrre Girl I waan to mek yu sweat Sweat till yu caan sweat no more An if yu cry out I'm gonna push it push it some more A la la la la long, a la la la la long long leh long long long (Come on) A la la la la long, a la la la la long long leh long long long (Oh) So I seh to myself If she loves mi or not But di dreads dun know Dat love is his to get Wid a little bit a dis An a little bit a dat My lyric goes pon di attack My tongue gets tied An dats no lie Im looking in yuh eyes Im looking in yuh big brown eyes ooh girl An I've got dis to seh to yu Hey A la la la la long, a la la la la long long leh long long long (Come on) A la la la la long, a la la la la long long leh long long long (Oh) Woo woo woo woo wee yeah Eeeeeeeeeeeeeyyyyyyyyyeeeeeeeeeeeeeees Looking in yuh big brown eyes And I've got dis to seh to yu Hey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×