Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

zawsze :) no chyba, że mi się przestanie podobać, to robię się trochę jakby kapryśna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie tak, nie znam wszystkim kobiet świata, ale bardzo rzadko zmieniam zdanie, więc wychodzi na to, że zawsze wracam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa, śpij słodziutko ja się już szykuje do wyjścia, czas na poranną dawkę energii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc nonelka, ty jak zwykle na kafe najdluzej:) ja w pracy, wiec moge pisac:) dzis juz lepszy humorem, powiedzialam sobie dosc myslenia, 5 miesiecy wyrzutow sumienia wystarczy. dzisiaj robie sobie wolne popoludnie po pracy, kapiel zabiegi upiekszajace i takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj sun :) ja już chyba do kafe przyrosłam :) a tak poważnie to cała noc miałam sporo pracy, teraz kończę i jeszcze trochę i będę mogła wyłączyć komputer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem:) ja jeszcze z godzine posiedze wiec mozemy gadac jesli chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no lepszy lepszy, ale w podswiadomosci wciaz zle mysli sie pałetaja momentami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wiem wiem, ja taka juz jestem ze sie przejmuje. teraz mam etap schizy ze moze za malo walczylam o ten zwiazek, ale z 2 strony nie moze 1 strona tylko chciec cos zmieniac , a 2 siedziec na fochu i nic z siebie nie dawac, nie mozna o milosc sie prosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja to wszystko wiem, ze nie udalo sie nam i nie powinnam juz tego roztrzasac, tylko ze on byl od poczatku, od tylu lat moim przyjacielem a teraz go nie ma i musze sobie sama radzic.to boli, strata tak waznej osoby, ktora w sumie w duzej mierze mnie uksztaltowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdaje sobie sprawę, ze to było dla Ciebie ważne i wiem, że nie ma takich słów, które Ci pomogą, wiedz jedynie, że wspieram Cię całym sercem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
Upiorny też wspierać chce, Słoneczko! Upiorne to wszystko, ale jednak upiorne i miło się czyta... Witoooojcie! Rozpiski milo się czytało. a wlepki ''you'' były bardzo, bardzo miłe dla ucha i oka. Np:Lily, każdy wie, że kobietę trzeba mocno kochać i... dobrze...! Tak trzeba!!!!! Upiorzyste myśli mam, patrząc nań. Myślę, że gdyby ona zajrzała mi tak upiornie, ale naprawdę tak mocno upiornie w oczy podczas.... to miałaby kolejny powód do napisania piosenki! Upiorna ona, jakaś jest... Świetny, wymowny tekst! Wiele mówi nam o miłości, to znaczy krótko i na temat: Nie samą miłością człowiek żyje!!! Upiorne to, że mało z nas to praktykuje. Tak niewiele potrzeba upiorzycom do szczęścia... ''Partia'' Nonellki Powaliła mnie upiornie, ale jednak upiornie! Upiorne to co wypisuje sun6. Kobieta jest jak pies! Można ją poniżać, upiornie skopać, a ona po wszystkim przytuli się i jeszcze poliże, na zgodę!!! Upiorne to! Kolega zaliczył "wpadkę": Jego upiorzyca, wiadomo, ale nie jak tan psiak, tylko 180* w drugą stronę! Co on się musiał na klękać i wiecie,zachowywał się jak ten psiak! Upiornie mi wstyd, takie upiorności słyszałem... ... Jego upiorzyca w końcu zmiękła, ale już nie wróciło to co było kiedyś. Upiorna była bardziej niż przed "wpadką." Wiadomo, ziarno niepewności, zasiane. Przypadek "zdrady" jakich wiele. Kolega jest traktowany po upiornemu, ale sam wystawił taką konkluzję, mniej więcej taką: "Upiorny, ty nie masz pojęcia jak ja ją teraz bardzo kocham! Kocham ją bardziej niż przedtem i nie dlatego, że mogłem ją stracić, ale dlatego, że jest taka stanowcza, konkretna i taka zimna ................. z ciepłej kluchy zrobiła się zimna suka........... Kocham swoją wredną sukę" Tak, tak. Upiorni nie samą miłością żyją. Sun6 posłuchaj tych upiorzyc: słoneczko... smutne co piszesz ale to co było pozwala wysnuć wnioski na przyszłość... ... najważniejsze, ze masz tego świadomość, to pierwszy krok do sukcesu w dalszym życiu. każdy ma jakieś oczekiwania w związku ze związkiem bez względu na to czy to kobieta czy mężczyzna najważniejsza jest synchronizacja oczekiwań U Ciebie jak piszesz, tego nie było! Więc... Nie żałuj, że coś się skończyło. Ciesz się, że w ogóle się zdarzyło Wyciągnij wnioski i wróć do życia!!!!!! Upiornie trudno Ci będzie, ale być musi. Pomyśl, co się zmieni w Twoim życiu po takim doświadczeniu? Pomyśl, co się zmieni w Twoim życiu jak będziesz siedzieć na dupie tam gdzie teraz siedzisz? Jak nic nie zmienisz, to upiorne to ale jednak....Twoim partnerem w życiu będzie upiorna kobieta... ...a imię jej, Depresja!!! I nie tłumacz się, że tak upiornie nie będzie, bo upiorny ma upiorną, ale jednak zawsze rację! Upiorny też chce być kochany. Chcesz kubek czekolady? A cha,sorry nie można o miłość się prosić. Święte słowa, pamiętaj o tym. Bądź upiorna i grzeszna, święta i... Kończę te upiorności, bo jeszcze ktoś naśle na mnie brygadę antynarkotykową... Też mi posądzenia, upiorne jakieś. Myk,myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
Memory five i wszystko jasne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upiorny:-) cóż za upiornie długi poemat:-p mykasz już:-( a ty nonelka dalej na posterunku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×