Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

sun... a dziś piękne słońce świeci.... śmieje się do nas więc uśmiechnij się i ty słoneczko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
Upiornego brakowało? A jak już jest to masz go gdzieś. Ech, upiorna Ty... Lubię sobie mykać! myk,myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahha, upiorny niezle to podsumowales! dobra to ja juz koncze o tym gadac. no ale musze ci jednak powiedziec, ze depreska mi nie grozi, ja nie z tych osób:) poza tym cieple kluchy tez nigdy nie bylam i nie zamierzam hej mżonka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
upiorne to ale... No to masz szczęście, bo razem z Nonellą moglibyśmy cię odnaleźć i dupsko Tobie skopać. Wtedy poznałabyś co znaczy prawdziwy, upiorny ból! Słoneczko uśmiecha się, a ja dalej słucham Lily... Więc, myk,myk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonce i u mnie swieci. za pol godzinki ide sobie na drzemke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drzemka to dobry pomysł, u mnie możliwa niestety najwcześniej po 17.... zaczynam upodabniać się do upiornego....moje blade lico, bez cukryu pudru przeraża mnie samą w lustrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhehe, nonelka, stanowczo za malo opdoczywasz! ja zreszta tez, dlategoż dzisiaj robie sobie calkiem wolne po pracy i nie robie nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sun ja też tak chcę ale póki co od disiaj objęlam poważne stanowisko i muszę"pracować"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w poniedzlaki jestem zawsze jeszcze weekendowa i nie umiem sie wbic w rytm totez zawsze robie sobie wolne popoludnia. caluje was dziewczynki, ide na drzmke, bede po pracy na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
Upiorne to, Sun6.Ja po weekendzie, też mam problemy z wbiciem się w rytm pracowitego tygodnia. Upiorne to, ale jednak upiorne. Nonellka, jaka Ty jesteś piękna? Nie posypuj się cukrem pudrem, bo psy będą... Cię lizały. Miłego słonecznego dzionka wam życzę i aby tak było do olimpiady. myk,myk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
Upiornie tu dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
Oj, upiorne to bardzo. Upiorzyce śpią lub nie chcą... Uwaga, upiornie skradzione: Pomoc w kuchni! Ona: Dyktuj, tylko powoli, żebym nadążyła robić. On: Jak Chcesz. - Do głębokiego naczynia wkładać warstwami: smażoną marchewkę i cebulę... Ona: dobra,... dalej On: rybę ..... Ona: no, mam..... On: boczek .... Ona: dalej ... On: plastry ziemniaków ... Ona: ok, dalej .. On: drobno pocięte jajka na twardo ... Ona: dobra, dalej ... On: i zielony groszek, Ona: Gotowe. Coś jeszcze? On: przekładając każdą z warstw majonezem. Ona: K*rwa mać !!!! No dobrze już, uciekam stąd. Nie będzie mnie już. Możecie wracać!!!!!! Mykam seee... Myk,myk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opowiem Wam, jakie skutki niewyspania... dziś zasypiałam w każdym ze środków transportu miejskiego, doszło do tego, że jakiś miły pan obudził mnie na końcowym przystanku... dobrze, że mieszkam blisko :) więc moi mili, wysypiajcie się, bo nigdy nie wiadomo, kto was może obudzić :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, wiecie co? ja mam jutro wolne!! nawet nie wiecie jak sie ciesze:) tymbardziej ze znowu mam katar i kaszel . co tam upiorny i mżonka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A gdzie jest Freewolna
?? Ciekawa jestem jak tam z jej ciapkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moje gratulacje sun :) mam nadzieję, że sobie odpoczniesz :) co tu tak cicho jakoś się zrobiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, co tu tak cicho??? i czemu freewolna nas olala? nonelka jak zwykle na posterunku:) ja na lozku rozwalona i piwo zimne pije co by gardlo uleczyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tego niestety nie wiem :( ale nie przyznam, że tęsknie, bo upiorny znowu nie uwierzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahha, upiorny jest opiornie niewierzacy:) moze ktos nowy zajrzy dzis na nasz topik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
Siemka Laseczki :) myk,myk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×