Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

Gość UPIORNY
No dobraaaa.... Upirzyca jak to upiorzyca, ale poco pytasz? Przecież upiornie mogę ściemniać... myk,myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie! to jak my piszemy szczerze, to ty to uszanuj i nam tu nie sciemniaj! napissz cos wiecej;) i zdradz swoj wiek. a w ogole to gdzie sie podziala freewolna, linoletka, kmicic? i inni? co to ma byc, zaniedbuja nasza grupe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny
Muszę mykać. Upiorne pytania zadajesz! Pełen, upiorny szacuneczek! Myk,myk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mżonka, ja nie sciemniam, pisze wam wszystko zgodnie z prawda co sie u mnie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sun to było do upiornego.... w sumie po to tu piszemy by się wygadać a nie ściemniać ale z upiornym nigdy nic nie wiadomo... w końcu to upiornie tajemniczy upiorny;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie tak, z upiornym to nigdy nic nie wiadomo, choc jego sądy i opinie wydaja sie szczere ale o sobie to nic nie chce powiedziec tak jakby to wstyd jakis byl dalej, niech ktos dolaczy do nas mżonka, to kiedy rocznica? i wymyslilas juz cos? ja ide sie wykapac, wracam za 15 min, mam nadzieje ze bedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i będę z przerwą na piec i kolację:-) rocznica za tydzień a pomysłów 0:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ja juz jestem. kurde tez nie mam pomyslu. a moze po prostu kolacja zajebista i wspolny wieczor? w koncu to wazniejsze niz prezenty. jak ja mojemu nie wiedzialam co dac, to dalam raz zdjecie, takie zajebiste, w samych stringach wlosy odchylone do tylu tak ze splywaly na plecy (zdjecie z tylu robione) bardzo mu sie spodobalo i powiesil na wejsciu do mieszkania zeby wszyscy kumple widzieli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolacja odpada zdjęcie też bo gruba jestem okrutnie:-( ale wpadł mi na myśl łańcuszek z imieniem:-) co o tym myślisz? z/w bo muszę kolację zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedynie to mi wpada do głowy... kolacyjkę dalam,spać zaraz pójdą a ja mam jutro spotkanie( z exem na kawę idę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z exem nawet w dobrych stosunkach jesteśmy czasem rozmawiamy o życiu, o dzieciakach itd. ale to co między nami było to raczej jakaś przyjaźń niż wielkie uczucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale z exem byłaś trochę dłużej niż3 miesiące... ja mam teraz po prostu kumpla i dobrze mi z tym bo razem nigdy byśmy nie byli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz, ale byla miedzy nami tez wielka przyjazn a teraz tego nie ma. moze kiedys zmadrzeje hehhe i bedzie lepiej. moj kolega stwierdzil ze sie kiedys zejdziemy i tak, ale ja juz w to watpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wychodzę z założenia,że 2 razy nie wchodzi sie do tej samej rzeki... a tak z innej beczki to nonelka chyba odsypia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz 2 raz weszlam, wiec to "kiedys" to bylby trzeci. no wiem, ze to chyba nie mialoby sensu, ale wiesz... zycie pisze rozne scenariusze, ludzie czasem dojrzewaja, schodza sie po kilku latach nawet. roznie to bywa. ale na dzien dzisiejszy na 100 % mówie nie:) a nonelka odsypia pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nonellce komp zwariowal i nie moze sie do nas dostac.....nie wiem jak jej wyslac link do naszego topiku.....cos tam skopiowalem ale to za malo infi chyba....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oż kurde to zle, mam andzieje ze cos wykombinuję co tam u ciebie kmicic u nas jak zawsze temat ex wraca choc wcale tego nie chcemy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani :) udało mi się Was odnależć, bo jak wcześniej pisał Kmicic mój komputer się zbuntował i wszystko mu się pomieszało... nie odsypiałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychopatkawariatka
Czesć dziewczęta :P Przepraszam, że się nie odzywałam ale mam urwanie głowy ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×