Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

oj dziś to trochę po mieście łaziłam po mieście i tak się jakoś złożyło,że czasu nie było ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz dylemat, jak trzeba to trzeba:) ale ja tak nie lubie wstawania o 7 rano:/ a co tam u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to raczej nie jest szczyt moich marzen.....jezdzic lubie ale.... uzeranie sie z ludzmi itd itp.....bleeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeh nie bedzie tak zle:) czemu zaraz uzeranie sie?:) ja tez nie mam pracy o ktorej marze jak na razie, ale czasem trzeba przeczekac, zreszta najwazniejsze ze pieniadze sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie.....pieniadze...taryfa to troche taka ruletka,raz sa raz ich nie ma.....sezon sie skonczyl wiec nie widze tego za bardzo w rozowych kolorach....no ale cos trzeba robic...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupapomidorowa.
Nonella - Gratuluję :) ech, dzisiaj nie dość, że jestem pomarańczowa we wszystkich topikach, to jeszcze nie mam jak zrobić entera :) i oczywiście jak zwykle nie mogę spać :/ A.Kmicic - tobie również gratuluję. Widzę, że nie cieszysz się jakoś szczególnie, ale co tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupapomidorowa.
Nonella - Gratuluję :) ech, dzisiaj nie dość, że jestem pomarańczowa we wszystkich topikach, to jeszcze nie mam jak zrobić entera :) i oczywiście jak zwykle nie mogę spać :/ A.Kmicic - tobie również gratuluję. Widzę, że nie cieszysz się jakoś szczególnie, ale co tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
Upiorne to, ale to A.Kmicicu było takie, takie.... ...nieupiorne! Wiele uczy młodych mężczyzn. Ha,ha,ha. http://www.youtube.com/watch?v=_OBlgSz8sSM Ale,ale TO? http://www.youtube.com/watch?v=9_cAmT-BZUw Bardziej upiorne od upiornego, nie wiem dlaczego? Jeżeli chodzi o pastisz... moim zdaniem najlepsze: http://www.youtube.com/watch?v=MJG_LiN6heM A poza tym uważaj na to co ogląda Twój "mały.'' W odpowiedziach wideo niezłe upiorzyce tańczą.Och... SKŁADAM TOBIE WIELKIE GRATULACJE Z OKAZJI OTRZYMANIA NOWEJ POSADY!!!! Hip,hip! Upiorna posada Twa! A jak Cię zastrzelą? Kolta masz? Tam chyba nie wolno? Wiem, wiem, upiorne to wszystko. Nonelli tęż gratuluję. Chociaż wiedziałem, że tak będzie! Ona tak ma. Znikam bo trudnych pytań unikam. Miłego, słonecznego dzionka życzę wam. Ja już taki mam.' myk,myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
Co dzisiaj takie upiorne pustki ;) Upiorna cisza i nuda................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Freewolna odezwij się
Jak tam w USA? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie,że nie wszystko jest upiorne:-p upiorni są ludzie a najupiorniejsi "przyjaciele"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×