Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

to tak w połowie między moimi:-) pytałam bo piosenki fajne lubi-moje są fankami bebe lily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ludzie wczoraj bylam w pubie ze znajomymi, a jutro mam randke hehhee:) bede dzis na forum po pracy, caluje was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
Heloooł heloooł. Upiorne to co pisze mżonka: ***upiorni są ludzie, a najupiorniejsi "przyjaciele"*** Najupiorniejszy jest upiorny i BASTA123 tzn: !!!. Przyjaciele, zawsze są przyjaciółmi! Mogą zawodzić, ale jak się starają poprawić to SĄ!!! Upiorne to co piszę, ale jednak upiorne. Mżonko? Jak masz upiorne pragnienie to mogę być Twoim najupiorniejszym z upiornych... ale jednak przyjacielem! Ja się postaram, Ty się postarasz i będziemy żyli jak dwa takie upiorzyska w swojej upiorności. Ja poznam Twoje, a ty moje upiorności.... Bo przyjaciel to jest ktoś, KTO zna Twoje upiorności i tolerując je, pozwala Tobie z nimi żyć i pomaga je Tobie zwalczać! Czy jakoś tak podobnie? Sun6 to już nie upiorzyca, to prawdziwa kobieta Vamp! Szczęściarze ci napotkani na Twojej drodze do sukcesu? Upiornie pisz i opowiadaj. Opowiadaj ze szczegółami, ma się rozumieć. Dzięki za całuski. Na dzisiaj już dosyć upiorności mych... Upiorne to i przecież upiornie ma być. Wiadomo, idea musi być zachowana. Upiorzyści wszystkich upiorności i wpisów na forum... Upiornie was proszę, nie przesadźcie z tymi "podszywami" No, ale jak ma być upiornie...? myk,myk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) mam teraz kiepski dostęp do internetu, ale liczę, ze wieczorem uda nam się pogadać. Całuje, szczególnie męska część naszego topicu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nonelka, dlaczego szczegolnie meska?? :( hehhe;) ja tez bede wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na przyjaciol? ja zalezy, niektore rzeczy mozna facetowi powiedziec, inne tylko kobiecie moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie do końca chodziło mi o przyjaźń, raczej o upodobania :) a przyjaciel może mieć penisa albo i nie, to zależy od indywidalnych przypadków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej. mnie cos brzuch boli. jutro ide na ta randke a nawet ciuchow nie naszykowalam, spac mi sie chce i nie chce mi sie tego robic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z kim idziesz na randę, dawaj tu jakieś szczegóły? :) ja właśnie rozpoczynam smutny okres abstynencji seksualnej... czas wyjeżdzać z Polski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana ja abstynecje mam juz 4 miesiace i na leb dostaje;) z takim znajomym, zabiera mnie na obiad, fajny koles choc chyba bardziej jako kumpel. naszykowalam stroj ale kolczykow nie ma co by mi pasowaly musze kupic jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie stan abstynencji jest wysoce potworny, b nawet upiorny :) ale coz, jakoś wytrzymam.... fajnie, ze sie tak szykujesz, jutro na pewno wszystko się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to się bardzo cieszę :) ja może jutro gdzieś wyjdę, w końcu weekend się zaczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na obiad, potem raczej do domku sie wyspac:) a w sobote przyjezdzaja znajomi i tradycyjnie robimy makaron ze szpinakiem w wieeeelkiej misce, grzanki serowo czosnkowe i kupujemy skrzynke browarow:) takze weekend pewnie w domu ale w wesolym towarzystwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×