Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

wiem, ja tez , w ogole mam swira na punkcie makaronow, wiec musze sie pinowac;) no i piwo tez lubie a potem w brzuch idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie, zgadzam sie! a jutro na "randce" tez sie obżrę;) hahahaha szkoda ze tu z nami wiecej osob nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frymny
no człowiek a kto :)kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa, kobieta, fajnie:) witamy, co u ciebie, jakies problemy? bo my tu juz troche sie znamy i grupe wsparcia mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh ide spac kobietki, musze byc wyspana na jutro. trzym sie nonelka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Wszystkim ! Jak tam dzionek mija? Ja cieszę się chwilami wolności i lenie się dziś na potęgę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny, w koncu podlaczyli mi dzis internet , jak ja sie ciesze w koncu bede miala normalny kontakt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski:) ja wrocilam ze spotkania, bardzo milo bylo. zjadlam wielkie danie i wypilam piwo i lampke wina wiec mega sie rozleniwilam. potem kumpele dzwonily i namawialy mnie do zostania na miescie ale sie nie dalam, bo obiecalam sobie ze ten weekend spedze w domu bez imprez, bo chce odpoczac. takze siedze z tym piwem i zamulam hehhe, mam nadzieje ze ktos sie przylaczy do dyskusji. przy okazji kupilam tez spodnie za 2 stówy wiec sie splukalam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam duzo do opowiedzenia ale nikogo nie ma. temat umarl? mam nadzieje ze nie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojeeeeej co sie dzieje chyba tylko ja siedze w domu w piatek:) slucham rnb fajnych piosenek i szyk zdania przemieniam. duzo sie u mnie zdarzylo troche i co mam robic nie wiem:) opowiem jak bedziecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo mi sie serio nudzi a nikogo nie ma:) a tak powaznie to nie nudzi sie bo mam o czym myslec...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim dziś będę trwac na posterunku cały dzień wiec sun możesz opowiadać o przeżyciach i przemyśleniach:-) ja dziś mam wolne!!! i zamierzam się lenić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mzonka i inni. wlasnie sie zastanawiam czy isc wieczorem na randke, bo 2 adorator mnie zaprasza sama nie wiem, bo nie chce mi sie i mam kaszel ale moze sie skusze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skuś się sun. pogoda do d*** a 2 może fajniejszy od 1 jak tam wczoraj poszło obżarciuchu;-0?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje Drogie :) Ja też mam Wam trochę do opowiadania, bo jakoś nam się cieżko zgrać ostatnio było.... Sun...biegiem na randkę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ja wczoeraj bylam na urodzinach, dzis ide na babski wieczor :) bez mojego jak nazwa wskazuje.. :) bo z synem zostaje bo jego ex na konferencje znowu wyjechala..wstyd jej sie przyznac chyba ze kogos ma.. bo szkolenia z banku w weekend heh smieszne ;) poza tym musze sie na egzamin umowic a nie chce mi sie tak to jest jak bata sie nie ma nad głową..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziś mamy imprezowy wieczór, ja tez wychodzę :) wprawdzie najpierw mam spotkanie służbowe, ale potem już tylko alkohol i doborowe towarzystwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam się wydarzyło ostatnio? u mnie angina 3latka:-( i mżonek powrócił godzinę temu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swą chłopine zostawiłam w domu, a sama wracam do pracy jutro... teraz wpadłam na krótką wizyte do rodziców, wczoraj wyszłam ze znajomymi do baru i spotkałam swego byłego/niedoszłego...po 4 latach...dziwnie było... jak rozumiem wieczór już zaplanowany ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×