Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

Ano, sprawdziłam. Google rządzą. Ciekawa sprawa taka praca :) Mnie zwykle budzą konduktorzy. Nauczyłam się już wybierać pociągi które stację końcową mają tam, gdzie jadę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry konduktor to połowa sukcesu :) Mnie zasypałao po uszy...a muszę wychodzić za 15 minut...azzz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochani! ale sie wyspalam:) widze ze wczoraj motywem porzewodnim dyskusji byla ususzona kielbasa kmicica i herbata czarna. pozdrawiam wszystkich:) wieczorem moze wyskocze z kolezanka na piwo a wy dzis jakie plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja będę dziś później, idę na kolację ze znajomymi :) Może wypije dobrej herbaty, ale na kielbase to nie mam dzis ochoty :) Do później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry ze nie pozegnalem sie wczoraj ale dosc powazna awanture wczoraj mialem.... motam sie jak w klatce i nie widze dla siebie wyjscia....... mam nadzieje ze wytrzymam to nerwowo...... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj nie byłam w stanie zlokalizować komputera po powrocie z "kolacji".... Kmicic tylko bez pochopnych decyzji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kmicic co sie dzieje , moze cos poradzimy? czesc nonelka ale dzisiaj dzien zimny i dziwny, nic mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nonelka czy ty mozesz mi podac do siebie jakis pozaforumowy kontakt? bo chcialabym pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha3213
jest ktos czy wszyscy spia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkkim. ktos bedzie dzis wieczorem? bo ja nigdzie nie wychodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani... zaczyna mnie to przerażać..gdzie się wszyscy przede mną schowali....Kmicica nie ma, Mżonki też o Upiornym to nie wspomnę....Sun niczym słońce o tej porze roku pojawia się i znika, a Zupa nocami kiedy nikt nie patrzy....Ja się pytam co jest z Wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem, prosze wszystkich o odezwanie sie w ten ponury niedzielny prawie wieczor:) bo mam ochote na pogawedki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dobrze , weekend spedzilam w domu wiec porzadnie wypoczelam. zadnych imprez itp tylko teraz mam chęć na piwo ale nie chce mi sie do sklepu ruszac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj w klubie trochę z drinkami przegięłam, dziś wychodzę tylko na kawę :) Doszlam niedawno do wniosku, że muszę zacząć z domu wychodzić i od kilku dni uskuteczniam tę teorię !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dobrze! ruszylam swoje szanowne 4 litery do sklepu i uskuteczniam browarka wlasnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede tylko mam nadzieje ze nie wrocisz za pozno, bo ja jutro raniutko musze wstac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok bede czekac:) widze nonelka ze marika weszla do twojej glowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny
Pozdrawiam i znikam. Myk,myk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie znikaj:) mi ojciec przygotowal 2 grzance (z piwa) i mam delikatna bombke;) na sen mi sie zbiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×