Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PANIpodrozniczka

Ceramiczna czy szklana ??? PROSTOWNICA

Polecane posty

wiesz, ja mam najzwyklejszą, tanią prostownicę z płytkami ceramicznymi i jestem z niej bardzo zadowolona :) niemniej jednak, sama chętnie posłucham opinii innych na temat szklanych prostownic :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 3 lata już prostownicę Remington taką ceramiczno-teflonową czy jakoś tak i na moje grube i suche włosy jest super, prostuje szybko i efekt też dosyć długi, mama moja kupiła też Remingtona z płytkami ceramicznymi i na moje włosy w ogóle to nie działa, ona ma krótkie i dość cienkie więc jakoś jej wystarcza, ale jest bez porównania z moją :) a szklanej/lustrzanej nigdy nie używałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panic
ja również używam prostownicy z ceramicznymi płytkami, teraz używam Philipsa: http://www.electro.pl/produkt-PHILIPS_Prostownica_HP_4667_2F00_2B_NOTATNIK_magnetyczny_GRATIS-39242,184.html bardzo szybko się nagrzewa i można sobie ustawić różne temperatura, jest naprawdę bardzo dobra, co do szklanej to nie mogę nic powiedzieć, ani ja ani moje znajome nie używały takiego sprzętu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ceramiczne podobno są zdrowsze dla konstrukcji włosa.. ma ja mam zwykłą Phlipsa, nie narzekam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem szczerze, że nigdy nie spotkałam się ze szklanymi prostownicami więc się nie mogę na ich temat wypowiedzieć. Sama od kilku lat mam ceramiczną prostownicę i jestem z niej bardzo zadowolona, nie niszczy bardzo włosów ( oczywiście jeśli się tylko nie używa jej codziennie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam również ceramiczną
babyliss, z regulacją temperatury do 230 stopni, do prostowania na sucho i mokro. i w koncu pierwszy raz w zyciu jak ja kupilam mialam idealnie proste wlosy. prostuję na sucho, za pierwszym pociągnieciem włosy są idealnie proste i gładkie. normalnie mam bardzo przesuszone i zniszczone, takie bezkształne, puszące się i falowane. i jedynie po prostownicy zaczęły jakoś wyglądać nawet jak jej nie używam to teraz mogę się pokazać wśród ludzi nie związując ich. nie wiem jakim cudem pozbyłam się siana z głowy ;) wcześniej każda prostownica potęgowała efekt puszenia się nawet tuż po prostowaniu. o szklanych nigdy nie slyszalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nruska
Ja posiadam prostownicę ceramiczną z Łucznika i jestem z niej zadowolona. Ma funkcję jonizacji po wyprostowaniu włosy nie elektryzują się i nie puszą, nie mam zniszczonych, rozdwojonych końcówek. :) Po za tym jest z regulacją temperatury od 120 do 200 stopni. Ma tylko rok gwarancji ale działa rewelacyjnie, nic do zarzucenia jej nie mam, a mam już ją jakieś 2 lata może nawet trochę dłużej. No i co najważniejsze, że jest niezbyt droga, bo kosztuje mniej więcej 60 zł.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×