Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eliza888

jak długo trwa przeciętnie rekrutacja?

Polecane posty

Gość eliza888

Od jakichs 2 tyg szukam pracy.Wyslalam dopiero z 10 cv,bo ogloszen do pracy w administracji w moim miescie jak na lekarstwo.Zastanawiam sie,ile zwyczajowo czeka się na telefon?Zaznaczam,ze mam wyksztalcenie,doswiadczenie,swietny ang i spelniam wszystkie wymogi zawarte w ogloszeniach.Czy w koncu dostane jakeis zaproszenie na rozmowe?Czy faktycznie trzeba wyslac co najmniej setke cv,zeby ktos sie odezwal?Jak dlugo czekaliscie na pierwszy telefon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no taaak
Nie ma zasady mogą odezwać się po chwili od wysłania CV, nie zawsze znaczy, to że pilnie poszukują pracownika...mogę się i po kilku tygodniach odezwać, ale zazwyczaj to tak do tygodnia od wysłania CV...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie 11 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekalam okolo 1,5 tyg. Od wysłania do telefonu na rozmowe . ale wyslalam tylko 4 CV .. to chyba cos jak loteria ... Poza tym rozmowa to jeszcze nie praca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza888
Jasne,ze rozmowa to nie praca,ale wlasnie chcialabym juz na rozmowy chodzic.Moj narzeczony wysłał kilka cv,byl na jednej rozmowie i juz pracuje.Najwyrazniej troche szczescia, tez sie przydaje w tym szukaniu pracy.Dzieki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no taaak
Jeszcze zależy w jakiej działce szukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×