Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezadowolona z fotelika

Mam pytanie donosnie fotelika coneco zenith

Polecane posty

Gość niezadowolona z fotelika

Kupiłam go parę dni temu dla mojego 10 miesięcznego synka. Tyle się naczytałam na forum o jest wspaniałości, wielkim kącie nachylenia dzięki czemu dziecko wygodnie sobie śpi. Więc kupiłam, zamontowałam w samochodzie i okazało się że bez wyjęcia tej poduchy spod główki nie da się w nim spać bo synkowi leci główka do przodu. A pozycja siedząca niewiele różni się od półleżącej. Kiedy wyjęłam poduchę jest lepiej ale mały ciągle siedzi zamiast leżeć. Może to wina samochodu i inaczej wyprofilowanych siedzeń? Mam audi A6 z 2004 roku może ktoś ma podobny problem? A może można podłożyć pod bazę z przodu jakiś zrolowany kocyk żeby było mu wygodniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherrycoke
nie wiem ale ja mam identyczny fotelki i tez wyjęłam poduszke z fotelika,tylko przeszkadzała dziecko było wychylone do przodu, odkąd wyjęłam jest o wiele lepiej. sama regulacja fotelika pozwala na uzyskanie pozycji półezacej, nie wiem, moze to kwestia wyprofilowanych siedzeń innych w roznych modelach aut- ja mam Kia rio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może ten twój
fotelik jest jakiś ferelny? Ja nie mam żadnych problemów a używamy tego fotelika już prawie 20 miesięcy i u nas sprawdza się wyśmienicie i rozkłada się do półleżącego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgsjgks
a ja mam audi a6 z 2003 roku i ten fotelik i nie ma problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×