Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

janeczka1988

Zagubiona...

Polecane posty

Witam,bylam z Kamilkiem 4 lata-to byla wielka milosc,wspolne marzenia,plany,dom rodzina a w ciagu sekundy stracilam wszystko.Kamilka juz nie ma 1,5 roku jest mi naprawde ciezko uwierzyc w to ze musze budowac wszystko na nowo.Jetsem tak bardzo w tym wszystkim zagubiona-mimo ze mam dopiero 21 lat W tym roku mialam wychodzic za niego za maz-trudne,to wszystko do poukladania.Obecnie studieuje-a mialo to byc wspomle nasze marzenie.Nic tak nie cieszy jak jego zdjecia i twarz usmeichnieta.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goracik
21 lat i slub? co wam tak spieszno bylo? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zrozumialam
że on nie żyje? troszke niejasno napisałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zrozumialam.
Współczuję Ci Janeczko, naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ullenkaxxx
Współczuję, ja w tej samej sytuacji już ponad 4 lata i też ciężko mi się pozbierać - mam pomoc w rodzinie mojego byłego, jestem im wdzięczna... swojej rodziny nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej mnie ciesza wpomnienia,bo nikt mi ich nie zabierze:(Wiem moze to byl mlody wiek,ale szczerze mowiac to byla i jest nadal silna milosc!Wicejna gg 12618416 bo jest naprawde o czym rozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poganiacz klawiszy
Oglądając Tv dziś był pewnien program o rodzinach .Pewna młoda dziewczyna wypowiadała się na temat swojej rodziny. Matka po rozwodzie z biologicznym ojcem ... Ojciec gdzieś tam układa sobie nowe życie ona z matką kolejne . Zapytano ją czy jest szczęśliwa ? odpowiedziałą ,że NIE ! Słuchając tej młodej dziewczyny serce się krajało ze smutku .... Matka zmieiała partnerów co tydzień jak opowiadała co tydzień NOWY Ojczym tyle ich już było,że nie pamięta żadnego imienia. Co chwilę zmieniali miejsce zamieszkania.....Czy matka się nią interesowała ? Nie! Chowa ją ulica ,zniajomi imprezki alkochol ....a może narkotyki ,bujki ,papierosy i wiele innych takich nie ciekawych rzeczy. To nie jedyna taka osoba młoda w takiej sytuacji w Australii i na świcie jest takich przypadków TYSIĄCE. Dlaczego tak dużo małżeństw się rozchodzi? Przecież Bóg ustanowił małżeństwa na dobre i na złe .A szatan to niszczy,szatan manipuluje dziś ludzmi i właśnie przez niego są rozwody bo on próbuje zniszczyć wszystko to co Bóg ustanowił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ullenkaxxx Mam nadzieje,ze wkrótce sobie ułożysz życie-wierze w Twoja sile,choć wiem jaki to ciężar-sama to przezywam,dlatego łącze się z Tobą w wytrwałość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość art11
Skoro ponownie szukasz miłości to powinnaś zajrzeć tutaj: http://julie.pl/panie To biuro matrymonialne, które pomaga kobietom odnaleźć wymarzonego partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×