Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fghjk

rozmowa kwalifikacyjna koszmar

Polecane posty

Gość fghjk

Dzisiaj miałam rozmowe kwalifikacyjna . Jestem po filologii angielskiej. Test był z angielskiego. I ja go chyba oblałam. To nagranie było beznadziejne ciche i niewyrażne. Teraz przeżywam katorgii i upokorzenie wenetrzne. Jak to mozliwe . No nie znam angielskiego perfekcyjnie ale az tak żle tez nie. Inni na jakośc nagrania nie narzekali. I zastanawiam sie o dlaczego. Słuchalismu na słuchawkach podłączonych do komputerów moze tylko moje nagranie było takie beznadziejne. Facet z rekrutacji pokazał mi stanowisko na którym miałam pracowac może specjalnie przydzielili mi stanowisko ze gorszym nagraniem a moze ja po prostu jestem taka beznadziejna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek eM.
Mozliwe, ze sie dolujesz, bo jestes samotna i wowczas wszystkie swoje porazki wyolbrzymiasz, bo nie masz wsparcia, ktore mogloby je stlumic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ladnie ksztalca na
tych filologiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecccciikkka
daj spokoj oblalas i trudno gdys super wypadla to bys sie zastanawiala czemu ciebie nie wybrali idz do szkoly albo dawaj korepetycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Specjalnie Ci dali złe miejsce? To po co chcesz z nimi pracować? Następnym razem będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgjk
po kilku latach uczenia podstaw zapomina sie słowek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×