Zarchiwizowany
Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.
Kawy?
Przez
Maleńki Żółty Kwiatek, w Dyskusja ogólna
-
Popularne
-
Przyszedl mi moj odtwarzacz audio jee ale piękny a jakie opakowanie
Przez Owsicki, w Życie uczuciowe
- 10 odpowiedzi
- 109 wyświetleń
-
Kto się ze mną zgodzi że Cristiano Ronaldo i Portugalia są o wiele lepsze od Leo Messiego i Argentyny?
Przez Kamiennykrąg, w Życie uczuciowe
- 8 odpowiedzi
- 267 wyświetleń
-
