Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ona niewiadoma

sobotnia impreza..

Polecane posty

Gość ona niewiadoma

Bylam w sobote na imprezie. Oczywiscie nie sama, byly ze mna 4 inne kolezanki. Poznalysmy grupke facetow...niby przypadkiem oni do nas podeszli... jasne, jasne;) Pamietam wszystko doskonale,gdzy bylam trzezwa bo biore jeszcze antybiotyki no i poznalam z tej grupki jednego chlopaka, tez trzezwy bo kierowal. Przez prawie cala impreze gadalismy, o wszystkim i o niczym...Probowal mnie pocalowac, jednak dlugo sie opieralam... wiem po prostu jak to jest z chlopakami na imprezach. My tak sobie gadulilismy kiedy moje znajome niezle narabane zreszta byly obracane przez reszte.. ale one jakos maja z nimi kontakt do teraz. Jedna, moja przyjaciolka ma wlasnie kontakt z kolega tego mojego rozmowcy...i podala mu moj nr bez mojej wiedzy,aby ten podal temu "mojemu" ze niby on chcial zlapac ze mna kontakt, ale nie wiedzial jak zaczac dzialac. No a ten wyslal mu niby w ramach niespodzianki ten moj nr na gadu gadu. Chlopak do tej pory sie nie odezwal , chociaz nie dziwie sie bo nie wszyscy sa dziecmi neo i spedzaja przed kompem 24 /24 . Ale nie wiem co mam o tym myslec...Jego kumpel przekazuje niby takie informacje ze niby tamten z nim o mnie rozmawial, ze jestem fajna , wartosciowa..hmm zastanawiajace. Moim zdaniem gdyby mu o mnie chodzilo wzialby ode mnie na tej imprezie moj nr...ja mam 19. on 23 a taka glupia gimnazjalna sytuacja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×