Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewiemwlasnie

Portfel na prezent?

Polecane posty

Gość yolo22
Od lat jeśli mam kupić skórę to głównie zamawiam od marki TMC, tu mają swoją stronę - www.torebki-skorzane.pl . Dobra jakość, skóra premium w cenie niższej niż gdzie indziej. Do tego miła obsługa, zniżki dla stałych klientów. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Portfel to moim zdaniem ciekawy pomysł na prezent,skórzany czarny lub brązowy na pewno będą strzałem w 10 i poza tym będzie on uniwersalny bo pasuje zarówno dla kobiety jak i mężczyzny. e-Shaman.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że tak, tylko pamiętaj o tym żeby wrzucić do środka grosik na szczęście i nie dawać pustego. Ja fajny portfel z allinside.pl. Widziałem że mają tam też mnóstwo innych ładnych portfeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że portfel to dobry prezent, sama kupiłam na mikołajki mojemu facetowi. Ten allinside.pl może być dobrym wyjściem bo kupuję stamtąd rózne rzeczy i są bardzo ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaGalas7555
allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=37439950 tutaj kupujemy z mężem i jesteśmy super zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZakupoholiczkaZdeklarowana
Ja kupiłam narzeczonemu skórzany portfel na urodziny i była bardzo zadowolony. Co jak co, ale zegarek i portfel musi być porządny;) Na wittchen mają teraz promocje 70% do 20.09, wiec warto skorzystac - maja dobre torby i portfele. Kod rabatowy można wygenerować na http://kuponiarnia.pl/promocje/wittchen/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Portfel to bardzo dobry pomysł na prezent dla faceta,zawsze się sprawdzi i będzie praktyczny,a co do koloru to kwestia gustu,ja dla męża kupowałam na Sklep.Krenig.pl i był to czarny,skórzany,bardzo dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermanis
A czemu nie? Chociaż w takim budżecie to można komuś bliskiemu zafundować nawet jazdę czołgiem, czy lot awionetką. Obserwujcie okazje na Prezent Marzeń, przecież nie brakuje fajnych pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł na prezent,szczególnie jeżeli znamy gust tej drugiej osoby i wiemy jaki kolor jej się spodoba,ciekawa kolekcję galanterii skórzanej można znaleźć na Perios.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W wojasie są ładne, klasyczne portfele. No i są skórzane, więc moim zdaniem sprawdzą się idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejgan
Proszę tutaj - https://prezentmarzen.com/lot-paralotnia/ Szukajcie pomysłów w takich kierunkach. Nie może to być prezent byle jaki. Dacie coś konkretnego, to na pewno zauważycie sporą różnicę. Ktoś też będzie w końcu zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie fajny prezent, jeśli rzeczywiście potrzebuje teraz portfela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cieszyłabym się z fajnego, skórzanego portfela, więc uważam, że portfele to całkiem spoko prezent. Jednak trzeba wiedzieć, czy osoba, dla której ma być woli mniejszy, zgrabniejszy, do małej torebki, czy taki, w którym zmieści się wszystko. Cavaldi mają spoko porfele, można sobie zerknąć, co mają do zaoferowania http://www.arwena.com/onas.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombowym prezentem jest zegarek, ale nie zwykły tylko taki wypasiony. Polecam model Vostok Europe w kolorystyce czarno – srebrnej. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyga759
Portfele skórzane są bardzo fajne i praktyczne. Można znaleźć fajne na: http://supergalanteria.pl/ . Zerknij na nie bo warto czasem poszukać czegoś fajnego na długie lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Portfele Ribbley można samemu zaprojektować i dodatkowo umieścić grawer jaki sobie wymarzysz. Opakowanie jest bardzo estetyczne nie potrzeba dodatkowego aby podarować go na prezent. www.ribbley.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jannix
Według mnie to bardzo dobry pomysł, sam na pewno cieszyłbym się z takiego prezentu. Widziałem jakiś czas temu portfele Money Kepper wykonane ze skóry i muszę przyznać, że mi się spodobały. Zastanawiam się nawet nad tym, czy samemu nie sprawić sobie takiego prezentu, tym bardziej że mój obecny portfel pozostawia wiele do życzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukacie oryginalnego prezentu dla faceta to polecam firmę Ribbley, mają portfel na zamówienie i szyją indywidualnie dla każdego. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem galanteria skórzana to ogólnie bardzo dobry pomysł na prezent, szczególnie dla mężczyzny. Portfel lub teczka aktówka zawsze się przydadzą :) www.KoszuleVictorio.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biibiib
Jak dla mnie portfel bardzo fajny pomysł na prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×