Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czajkakakaka

dom weselny MIX w Tychach koło auto hitu

Polecane posty

Gość gośćwww
MIX wogóle nie ma warunków do robienia imprez.Że też oni nie boją się zatrucia Tam nie ma jednej porządnej lodówki.Miałem tam pracować-ale to nie dla mnie. Jak zobaczyłem gdzie mam przechowywać lody -zdębiałem! Ale tanio! Więc interes kwitnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowy
Właśnie żaden właściciel nie chce pokazać zaplecza. Bo jakby ten gość zobaczył w jakich warunkach (brudzie) przygotowuje się te przyjęcia szałowe -to by nic nie tknął z tego talerza. W jednej lodówce torty,śledzie,napoje ,mięso .Straszne ,Jak szukałam pracy w gastronomii to zwiedziłam dużo zakładów.Strach się bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwww
Ale tanio to co chcesz-a jak wypijesz to ci wszystko jedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szanowna konkurencjo
Szanowna konkurencjo! Do dnia dzisiejszego nie zabierałem głosu czytając te wszystkie pisane bzdury.Jeżeli ktoś nie potrafi zapewnić sobie klientów to posuwa się do tak prymitywnych sposobów.Pojawiło się sporo osób o nicku "gość" Od razu wyjaśniam ,że zaden gość nowy nie był jednorazowo zatrudniany-ekipa kucharska "ta obecna" jest stała od 4 -ch lat.A jest to trzecia ekipa w przeciągu 24 lat działalności firmy.Ale przejdźmy do meritum.Żeby konkurencja nie musiała się wysilać pewne informacje przekaże im z samego źródła. Otóż w firmie MIX potrawy przygotowuje sie w piecach z systemem SELF CENTER COOKING firmy RATIONAL,kuchnia wyposażona jest we wszystkie nowoczesne urządzenia gastronomiczne firm Hendi i Stalgast.Kuchnia ma wprowadzony system HACCAP (fachowcy wiedzą co to jest) potwierdzony regularnymi kontrolami Tyskiego Sanepidu-wszytkie kontrole bez żadnych uwag.Równocześnie kuchnia i zaplecze kuchenne kontrolowane było przez BOR ponieważ obsługiwalismy m.in. wizytę p.Prezydenta B.Komorowskiego,a w pózniejszym okresie dowódców Wojsk Układu Wyszehradzkiego,nastepnie dowóców sztabów z wszystkich okręgów wojskowych,impreze opłatkową dla najważniejszych osób Śląskiej polityki,kultury ,służb mundurowych ,włądz regionu ,zasłuzonych polityków m.in.p.J.Buzka i wiele innych.To tylko część działalności oprócz ok.1400 wesel i 1500 innych imprez -czego życzę całej konkurencji i piszącym osobom.A co do systemu przechoiwywania żywności drogi "gościu" w lodówkach przechowuje się napoje,a potrawy przetworzone w komorze chłodniczej z elektronicznym sterowaniem temperatury natomiast warzywa w specjalnym klimatyzowanym pomieszczeniu o stałej temperaturze i wilgotności-to tak na marginesie.Gdyby piszący wykazał się minimum inteligencji to wiedziałby ,że lody muszą być przechowywane w zamrażarkach (nawet w domu!)-no chyba że mówimy o ciepłych lodach.Szanowni czytelnicy,klienci i potencjalni klienci do naszej kuchni możesz bez problemu wejść i z tego co wiem w wielu lokalach też nie ma problemu zobaczyć zaplecze produkcyjne. Ktos kiedyś powiedział że internet to wielki smietnik-to prawda śmietnik ale nie do końca anonimowy.Ponieważ zostały na tym forum już kilka krotnie naruszone dobra firmy(przypominam firmy z 24-letnia tradycja) zgodnie z polskim prawodawstwem oraz regulaminem tego forum zgłaszam wniosek do Prokuratury Rejonowej w Tychach w celu odtajnienia nicków i ustalenia poprzez IP komputerów osób naruszające dobra firmy i umożliwijące złożenie stosownych pozwów. Pozdrawiam wszystkich byłych i przyszłych klientów tych bardzo zadowolonych i tych mniej usatysfakcjonowanych.Trzeba mieć świadomość ,że prawie 3 tys.imprez to conajmniej 200 tys osób obsłużonych i zawsze może znaleźć się mały procent osób nieukontentowanych.Jednak m.in wpisy do księgi pamiątkowej i inne dowody wdzięczności swiadczą,że jest to minimalny odsetek osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie odradzam ten lokal. Gdy byliśmy tam na spotkaniu klasowy na koniec zostaliśmy potraktowani jak śmiecie. Po prostu powiedziano nam, że mamy się wynosić mimo tego, że impreza była opłacona do samego rana. A gdy opuściliśmy teren lokalu i przebywaliśmy na parkingu zaczęto straszyć nas, że wezwą policję na nas. Przy okazji zostaliśmy obrażeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właściel
Szanowny Panie!Wlasciwie taki komentarz powinienem zostawić bez odpowiedzi,ale życie nauczyło mnie żeby na takie paszkwile przedstawić stanowisko drugiej strony.Piszę szanowny Panie ,gdyż z imprezy zostało tylko 4-rech,później trzech mężczyzn i oczekujące osoby w samochodach,żeby Was odwieźć.Dla zainteresowanych podam ,że była to godzina 5.20 czyli rano.Przypomne Panu iż to nie Pan ustalał warunki wynajmu sali,płatności i czasu imprezy tylko komitet organizacyjny którego juz dawno nie było na sali,przypomnę bo moze nie pamięta Pan,że prowadzący imprezę dawno juz ją zakończył,również to że wynosiliście Państwo naczynia z sali bez uzgodnienia,to że potrzeby fizjologiczne załatwialiście bez żadnego zażenowania na parkingu,że męczyliście kota który się tam znajdował i musiałem krzykiem reagować w jego obronie....jeżeli uważa Pan te stwierdzenia za nieprawdziwe to proponuję odtworzenie monitoringu na którym można to wszystko zobaczyć i przekonać się o kulturze co prawda tylko 3 -ch z grona bawiących się na sali gości(przypominam juz po zakończeniu spotkania).Czy uważa Pan że męczenie zwierząt i niechęć do opuszczenia prywatnego terenu nie jest powodem żeby straszyć wezwaniem Policji?Jeżeli uważa Pan ,że ta odpowiedź jest dla Pana krzywdząca proponuję osobiste spotkanie ,a później wyjaśnienia na forum i podpisanie się z imienia i nazwiska ,a nie z anonimowego nic nie znaczącego nicku.Brak chęci osobistego wyjaśnienia powyższych kwestii traktować będę jako zwykłe pomówienie z wszystkimi konsekwencjami z tym związanymi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1969
chamstwo i jeszcze raz chamstwo , bardzo nieprzyjemni wlasciciele szczegolnie pani , odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość na weselu może wszystko.Może Pana zabić,zniszczyć Panu lokal.Ale to jest gość i musisz Pan przed nim na kolanach.Bo to jest szanowny Pan Gość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 2014
Chejka co taka cisza właściciel zastrasza pozwami czy już zrezygnowali z działalności,jedna wielka patologia szefowa wiecznie na maku a szef straszy gości a w dodatku nagrywa co się dzieje na sali. PORAŻKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właściciel MIX
Jako właściciel lokalu kiedyś nie komentowałem "takich wpisów".Od kilku lat jednak to robię gdyż jest to chyba lepsza metoda na piszących obraźliwe komentarze w stosunku do właścicieli i lokalu.Do nie których nie dotarło ,że internet nie jest anonimowy,że niektóre osoby poniosły już konsekwencje z tytułu tego typu bezzasadnych -obraźliwych wpisów.Część piszących to niestety konkurencja(no cóż,czasami tonący brzytwy się chwyta),a część zwykłych zawistnych i chociaż piszących na forum to niedouczonych np.gość 2014-chejka pisze się przez samo "H" gdyż słowo to pochodzi od angielskiego hey.Ci zadowoleni i bardzo zadowoleni nie piszą -nie sięgają już do wpisów na forum,bo po co?A jeżeli chodzi firmę MIX piszącemu pod nickiem "gość 2014" muszę przekazać smutną dla niego informację.Otóż firma ma się znakomicie ,już od 27 lat organizuje imprezy i na przyszły rok ma niewiele wolnych terminów co dla korzystających z usług nie jest wielkim zaskoczeniem.Co do nagrywania tak jest to na pewno skuteczny sposób na zabezpieczenie lokalu i interesu firmy i nie jest czymś nadzwyczajnym lecz stosowanym powszechnie we wszystkich tego typu lokalach . Reasumując w działaniach trzeba być konsekwentnym i myślę ,że jest to kolejny "gość" do ujawnienia przez admina do czego jest zobowiązany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe komu teraz wyśle pozew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czytam te wypociny szefa to aż mnie nosi (Jako właściciel lokalu kiedyś nie komentowałem "takich wpisów".Od kilku lat jednak to robię gdyż jest to chyba lepsza metoda na piszących obraźliwe komentarze w stosunku do właścicieli i lokalu.) - p.Andrzeju jakby było wszystko ok.to nie musiałbyś się rozpisywać przyznaj jak nagrywasz gości na sali,że twoja kobieta całą imprezę chodzi na maku ,a Ty jesteś chamem czy to nie prawda,tak samo odpoweiedz czy po wpisach nie straszysz ludzi,Jak Ty to pięknie wszystko opisujesz,wszystko pokażesz i wogóle jaki to nie jesteś a prawda zawsze boli. ODRADZAM KAŻDEMU TEN LOKAL np.NA WESELE POKUSI WAS CENA, ALE PÓŹNIEJ ŻAŁOWAĆ NIE WARTO. BYŁY I BARDZO NIE ZADOWOLONY KLIENT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się składa ,że rzadko zaglądam na takie strony i dopiero w tym momencie tj po prawie -ciu miesiącach przeczytałe tak obraźliwy komentarz.Komentarz osoby ,która mogę to powiedzieć jest zwyczajnie tchórzliwa.Bo jak można nazwać kogoś kto niby jest nie zadowolonym klientem,a nie ma odwagi się zwyczajnie podpisać.Pytam więc czy wstydzi się swojego nazwiska?może wstydzi się swojego zachowania?może zachowania swojej rodziny ma weselu -oczywiście jeżeli był klientem.Cóż komentarz jest pełen merytorycznych zarzutów.Nie wiem co może z niego wynikać -no chyba to ,że brak jest argumentów ,a to jest najlepszy argument.Niestety zachowania dzisiejszych klientów trzeba dokumentować ,tak jest we wszystkich sklepach ,restauracjach ,dyskotekach-ale jest to zasługa samych klientów.Dla informacji firma ma się znakomicie jest to już 29 rok działalności i chyba tylko Polonez w Tychach ma większy staż.A co do straszenia -tego nie trzeba robić tylko być konsekwentnym w działaniu.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Widze ze wpisy troche dawne ale moj jest z 2019r i potwierdzam wlasciciel bardzo nieprzyjemny i narzucajacy swoje zdanie. Obiecywal za ta cene dobrze przygotowana plyte zimna a byl panierowany kalafior. Nie polecam organizowania imprez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×