Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielona21

Jak obliczyc lata pracy?

Polecane posty

Witam. Jak obliczyć ile mam lat pracy? Zaczęłam studia zaoczne (licencjat) w 2000 roku, a ukończyłam 2 lipca 2004r, następnie magisterskie do 20 lipca 2006r. pracowałam od 16.01.06 do 28.02.2009 na pół etatu w jednej firmie i teraz od 04.03.2009r. do 11.09.2009r w innej firmie cały etat. Proszę o pomoc ile mam lat pracy i ile przysługuje mi dni urlopu? dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ile się dobrze orientuję
Za studia przysługuje Ci 8 lat , potem masz prawie 3 lata w tej firmie na pół etatu+pół roku teraz na cały etat - razem masz 11,5 roku. Generalnie od lutego 2008 przysługuje Ci 26 dni urlopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież potrzeba 10 lat, a nie 12, chyba że czegoś nie wiem... za studia masz 8, wiec musisz jeszcze 2, ale UWAGA po ukończeniu studiów, żeby okresy na siebie nie nachodziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ile się dobrze orientuję
sorki grafitowa ma racje - okresy nie moga na siebie nachodzic - czyli jak skonczylaś studia w lipcu 2006, to w tej pierwszej pracy liczy Ci się tylko 2,5 roku. Tak czy siak przysługuje Ci 26 dni urlopu - z tym, że prawo do tych 26 dni nabyłaś od sierpnia 2008.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzękuję bardzo za odpowiedz. czyli mam już 10 lat pracy i przysługuje mi 26 dni urlopu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×