Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiek12345

ciaza a usuniety woreczek zolciowy

Polecane posty

Witajcie......nie wiem czy jest juz taki temat, bo nie szukalam ...bo mi sie nie chcialo........eeeee tak czy inaczej moje pytanie brzmi: :"Czy ktokolwiek z Was przechodzil operacje usuniecia woreczka zolciowego a teraz jest wciazy?? Ja jestem w 4 tc....mam 27lat a 2 lata temu usunieto mi to okropienstwo metoda laparoskopowa....Zastanawialam sie czy moja ciaza a brak woreczka moze miec jakies zle nastepstwa....aaaaaa i jeszcze jedno nie wiem czy to moze byc tego powodem ale od paru dni mam wzdecia pomimo ze praktycznie nic nie jem bo mam okropne mdlosci:(, ktore trwaja calodobowo:(.....dajcie znac .........pozdro.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam usnięty woreczek ciąża przebiegła tak samo jak i ta gdzie woreczek jeszcze miałam. Moim zdaniem brak woreczka na nic nie wpłynął. A wzdęcia możesz mieć ale dziewczyny też mają mając woreczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Mam pytanie, czy podczas porodu nie puści klamra, która jest na miejscu usunięte go woreczka żółciowego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Lekarza zapytaj. Nie mam pęcherzyka i było ok.

A tak poza tematem, AUTORKO porzuc tą okropną maniere pisania. Te wszystkie kropki i "aaaaa" to zwykły śmietnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja też miałam usuniety pęcherzyk żółciowy 7 miesięcy przed zajęciem w ciąże. Nie miało to wpływu. Nie martw się ale lekarzowi powiedz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×