Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adam adam 09

lubie w pracy uslugiwac paniom w biurze-czy u was w pracy tez sie tak zdarza?

Polecane posty

Gość adam adam 09

pracuje w biurze,wiekszosc z nas to kobiety,robie im kawy,ide do bufetu jak cos chca po sniadanie i im przynosze,jezeli mi cos powiedza zebym zrobil,to ide to zalatwic od razu,wymieniam im papier w drukarce,wynosze smieci im z kubelków itp,po prostu taki jestem,mam taka sama pozycje jak one,ale lubie im uslugiwac,sa zadowolone z tego.czy wy tez tak macie w pracy?czy to jest rzadkosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam adam 09
jestem mezczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja pracujaca teraz
to milo z twojej strony ze jestes uczynny dla innych kobiet w pracy,niestety wydaje mi sie ze to rzadkosc.nie przejmuj sie jakimis tekstami debili,pelno tu takich.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka z butikuu
te kobiety w pracy maja super z toba,zazdroszcze im,u mnie w pracy tak nie jest bo pracuje...sama w butiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penalopa 90
u mnie w pracy tak niema,faceci chodza tacy nadasani,eh szkoda gadac,przydalby sie choc jeden mezczyzna taki jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NATALKA 35 35
a ty czasem nie za bardzo dobry jestes dla nich?one pewnie to wykorzystuja w pracy,ze ty taki jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam adam 09
mysle ze nie jestem zbyt dobry,moglbym jeszcze bardziej im pomagac,kobiety po prostu zasluguja na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadona 543
mysle ze troche chyba przesadzasz z ta uprzejmoscia dla tych pan,zobaczysz one to moga pozniej jeszcze bardziej wykorzystac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaa dark
wiecej takich pomocnych mezczyzn potrzebujemy,my kobiety,ale nie tylko w biurach,ale w kazdej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×