Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość giga3

Szukm pracy

Polecane posty

Gość giga3

Firma Handlowo-Usługowa MILANEX Zawiercie w osobie Pana Starkowicza z Wrocławia oferuje mi pracę przy adresowaniu kopert. Trzeba wpłacić 25 zł. Nie wiem czy to prawda czy oszustwo. Może ktoś coś wie o tej firmie. Tak bardzo mi zależy na pracy a nie chce być oszukana. Proszę piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli już na wstępie każą cokolwiek wpłacać, to dobrze się zastanów, bo jest to co najmniej dziwne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naciągaczom mówię NIEEEEEEEEE
jasne ze oszustwo, przecież to ty chcesz pracy i tobie mają płacić, ta praca bedzie polegać na tym, że ty lawinowo bedziesz naciągała ludzi obiecując pracę za 25 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu powrócił temat firmy Milanex , i znowu , trzymać się z daleka ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivora
Witam drodzy Państwo, a może macie chęć na szkolenie z zakresu IT albo z zarządzania (nie takie zwykłe, standardowe, ale takie profesjonalne, umożliwiające zmianę zawodu na lepiej płatny)? Centrum szkoleniowe IVORA (www.ivora.pl) oferuje takie szkolenia, umożliwiające zdobycie międzynarodowo uznanego certyfikatu. Szkolenia IVORA przeznaczone są dla osób dorosłych, chcących się przekwalifikować lub podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. Może propozycja ta wyda się Wam ciekawa. Pozdrawiam i życzę słońca w ten deszczowy dzień, E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivora a jaki jest ten lepiej
platny zawod i czy szkolenie jest DARMOWE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×