Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak sie mam ubrac

jak sie ubrac na rozmowe kwalifikacyjna?

Polecane posty

Gość jak sie mam ubrac

pytanie jak w temacie, teorie znam- elegancko, schludnie, dyskretny makijaz, najlepiej brak bizuterii, ok ;) tylko zastanawiam sie czy klasyka czyli granatowy lub szary kostium w klasycznym kroju, biala bluzka czy moze cos bardziej wyrozniajacego sie? czyli np czerowny, zielony lub sliwkowy kostium? dodam ze startuje na przedstawiciela handlowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterianin22
W takim razie wybierz ten bardziej formalny strój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że świetnie sprawdzi się zarówno kolor granatowy, jak i szary, oba są stonowane i eleganckie. Raczej unikałabym czarnego dołu i białej góry, bo to kojarzy się trochę ze szkolną akademią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonamiska
Przyznam, że sama już nie wiem jak najlepiej się ubrać z takiej okazji. Standardowo ubieram marynarkę i sukienkę, ale często waham się, który kolor będzie najlepszy, czy nie jestem ubrana zbyt formalnie. Rano czytałam artykuł, który poruszał ten problem http://modbis.pl/Marynarki-damskie-jak-dobrac-marynarke-do-figury-i-okazji-news-pol-1524808476.html zastanawiam się jednak, jak ubieracie się do pracy w korporacji? Czy rekruterzy bardzo zwracają na to uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×