Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poszukująca Z.

jakie żelazko?

Polecane posty

Gość poszukująca Z.

zależy mi na urządzeniu trwałym, nie przeciekającym, nie brudzącym kamieniem i niezbyt drogim. chcę przeznaczyć do 200zł. zastanawiałam się nad tefalem, ale koleś w sklepie polecł mi Zelmera: http://www.okazje.info.pl/okazje/sprzet-agd/zelmer-28z017.html nie wiem co zrobić, co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sama mam tefala, sprawdza się naprawdę okej, w ogóle na forach dużo pozytywnych opinii słyszałam o tych żelazkach, więc to nie tyko moje zdanie. ale zelmer też ma swoją renomę, chyba nawet większą niż tefal, no i ceny nie straszą. rozejrzyj się lepiej po sklepach AGD, poczytaj specyfikacje i dopiero podejmij decyzję. nie warto opierać się tylko na jednej poradzie od pana ze sklepu. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tefal i rowenta są dobre
tanie żelazka takie za 50zł wiadomo raczej nie ;) nie polecam kupowania w tesco albo w biedronce ;)te 50zł to lepiej przepić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również mam Tefala. Żelazko ma już 7 lat i nadal działa bez zarzutu. Takiej taniochy nie polecam. Raz kupiłam Clatronic i zamiast pary , ciekła z niego woda. Na szczęście je oddałam i zwrócili mi pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę Ci spokojnie polecić zelmera. Jakiś czas temu kupiłam sobie http://www.moderni.pl/towar-11334-%C5%BBelazko_zelmer_28z023_fioletowy_.htmli jestem z niego bardzo zadowolona. Słyszałam że dzięki temu że ma system samooczyszczania i system antywapienny nie ma problemów z kamieniem. Co do ceny tez się mieści w Twoim przedziale, tam gdzie ja kupowałam kosztuje 160 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychylam się do opinii, że żelazka Philipsa są dobre i trwałe. Nawet gdy upadną z deski do prasowania czy nieznośny urwis postawi je na palniku kuchenki elektrycznej - działają. Warto zatem wydać 100-200zł i cieszyć się skutecznym prasowaniem przez długie lata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jam mam stare tefala i działa bez zarzutów (tylko mi sie powłoka teflonowa cosik ostatnio przetarła) żelako ma lat x bardzo dużo ;)jak juz zastanawiać się nad nowym to raczej tefal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam już Zelmera i Philipsa ale tych firma nie polecam. Średnio po czterech miesiącach żelazka nadawały się do wyrzucenia. Teraz kupiłam Tefal: www.magicznaplaneta.pl/dzial/drobneagd/kategoria/?id=70∏=82496, no i jak na razie trzyma się dobrze. Fajnie sprawdza się funkcja samooczyszczania i odkamieniania (nie spotkałam się z tym wcześniej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam już Zelmera i Philipsa ale tych firma nie polecam. Średnio po czterech miesiącach żelazka nadawały ędo wyrzucenia. Teraz kupiłam Tefal: www.magicznaplaneta.pl/dzial/drobneagd/kategoria/?id=70&prod=82496, no i jak na razie trzyma się dobrze. Fajnie sprawdza się funkcja samooczyszczania i odkamieniania (nie spotkałam się z tym wcześniej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej działające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ups...........................
Tefal jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam parowe żelazka Philipsa, wg. mnie niezawodne! :) Są droższe od niektórych modeli innych producentów, ale za to niezniszczalne:) Ja korzystam z Philipsa Easy Care GC 3330,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syskaa87
Zgadzam się, że Philips jest najlepszy. Niezły jest też Braun, ale na drugim miejscu;)Mam Philips już dwa lata i nigdy nie przypalił niczego (jeśli sama się o to nie prosiłam;)), łatwo sie oczyszcza no i ma system zapobiegajacy osadzaniu się kamienia - w przypadku naszej wody to duży plus. W granicach 200zł dostaniesz coś takiego http://www.1komp.pl/produkt-41-166-493-31401,zelazka_zelazko_philips_easy_care_gc_3330.htm - to bardzo przyzwoite żelazko, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikola25

Osobiście sprawdziłabym żelazko parowe. Na promocji w sferis widziałem Tefal model GV4630 z fajną podstawą o mocy 2200W. Duży plus to możliwość prasowania w pionie, zraszanie czy system anty wapienny w który wyposażone jest żelazko. Do zastosowań domowych w zupełności się nada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×