Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Draken

Wysokie kobiety - moja miłość

Polecane posty

Kobieta 175 i wyżej. Dłuuuuuugie nogi, obcasy, spódnica :) Drogie wysokie zgłaszajcie się :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty ile masz
wzrostu?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzę w szpilkach
Oczywiscie lubisz wysokie i chude?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niekoniecznie chude, aczkolwiek raczej nie otyłe, bo to psuje efekt. Kilka kilo za dużo przy takim wzroście naprawdę nie widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzę bo: 1. Nie chcę 2. Nie mam takiej potrzeby 3. Nie podobają mi się szpile 4. Nie umiem! 5. Szkodzi na kręgosłup 6. Mam to w dupie :D Styknie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nagle się okazało, że tu same wysokie, dlaczego was nie widzę na ulicy? marze o chwili w której spojrzę pani prosto w oczy bez schylania :) a więc wysokie panie noście wysokie obcasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ borgo gdzie cię można spotkać :) i bez przesady: 173 to nie tak wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lektorkaaa
Ja mam 184 cm i nie posiadam butów na obcasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@suka ale możesz mieć więcej :) ogólnie uważam, że wysokie kobiety nie noszące obcasów dlatego, że są wysokie popełniają gruby błąd. Kobieta na obcasach wygląda po prostu lepiej :) A lepiej jest wyglądać lepiej :) Ogólnie człowiek jako taki jest coraz wyższy, więc jesteście awangardą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@borgo plus 10 cm to już 187, jeszcze tylko 6 cm... najwyżej staniesz na jakimś schodku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bellydance
177 :) nie noszę, mimo że mam z 5 par zajefajnych bucików na obcasie... Nie noszę, bo się wstydzę... mam w nich grubo powyżej 180..... :( ale zawsze, gdy widzę jakieś wyjątkowo ładne..nie mogę się powstrzymać i kupuję, zakładam z raz :O:O dobija mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kancie u góry pisałem, że mam 193 @bellydance właśnie o to chodzi, żebyś się przemogła i zakładała takie buty nie tylko raz (w sklepie) ale i później. Nie ma się czego wstydzić, włóż takie sandałki, spódnicę i póki ciepło idź się przejść, a zobaczysz co się dzieje z facetami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem nosze
ale rzadko z racji tego, że wolę wygodne buty:P ale z racji mojego wysokiego wzrostu (177 cm) łapie sie na tym, że jak spotykam wyższą kobietę ode mnie to czuję sie nieswojo, tak juz sie nauczyłam, że na większosć patrzę "z góry".:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto powiedział że buty na obcasie sa niewygodne, jedna moja znajoma (rozmiar kieszonkowy) cały czas popyla na obcasie i mówiła że to tylko kwestia hmm ceny. Drogie buty są wygodne, taniocha nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×