Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chcę o coś zapytać

Zdarzył się wam przygodny seks analny?

Polecane posty

Gość ludzie to tak jak
z czerniną - mnie sam zapach przywodzi do rzygania i jak zaciągnę znad garnka to się mało co nie przewrócę a niektórzy się zajadają ;) Chodzi tylko o to żeby nie wygłaszać kategorycznych opinii że anal jest blee albo anal jest super. Bierzmy tez pod uwagę że ze względu na specyfikę tego rodzaju seksu wiele zależy od partnera i jego zrozumienia fizjologii partnerki żeby nie zrobił jej krzywdy wchodząc i nie zraził jej na starcie do tej formy seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bydlaka vel zygmusia wstrza
czy kim tam nie byl :P jakbys ty uwazal na biologii to bys wiedzial ze usta sa przystosowane by w nie wkladac od zewnatrz (jedzenie czy penisa, bez roznicy) by obejmowaly cos, jezyk by lizal etc, wiec seks oralny jest natralny i fizjologiczny zas odbyt jest przystosowany by od wewnatrz jego zwieracz sie rozwieral, tylko do wew, gdy kupa wylazi, dotkniety od zew sie zaciska- to jest fizjologia, do seksu analnego trzeba naturalna fizjologie przelamac, wiec najpierw kretynie dowiedz sie wiecej a nie wyjezdzasz ze znajomoscia biologii ktorej sam nie znasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie wczoraj
pzrebierałam mrozone kurczaki w Realu, bylam mocno pochylona i wtedy czuję...ktoś mi coś wsadza w odbyt. cholera myślę sobie czyżby adorator jakiś? no faktycznie. jak sie potem okazało miał na imię Mietek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tak szczerze
chyba za malo uprawialas anala, pocwicz a polubisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allka_36
Mnie sie zdazyl. Bylam w publicznej saunie koedukacyjnej z laznia i basenikami. Byl poniedzialek rano wiec nie bylo ludzi tylko bylam ja i jakis mlodszy odemnie facet. Siedzielismy sami w saunie nago i nawiazala sie rozmowa. Potem on poszedl do baseniku sie ochlodzic a ja stalam pod prysznicem i widzialam ze patrzy na mnie i sobie robi dobrze. Byl bardzo seksowny i fajnie zbudowany. Nagle wyszedl i podszedl do mnie a mnie podniecala jego bardzo owlosiona klata wspaniale silne ramiona i stojacy kutasik. Mialam ochote posmyrac go po brzuchu i wlosach. On nagle zblizyl sie do mnie i zaczal mnie glaskac po plecach a mnie ogarnelo ogromne podniecenie. Wtedy zamknelam oczy a on kucnal podemna i zaczal mnie lizac. Bylo mi cudownie i chcialam dalej. Wtedy polozyl sie na podlodze pod tym prysznicem i poprosil abym kucnela nad jego twarza. Zaczal mi bardzo namietnie lizac moja pupe i robil to cudownie i dlugo. Wzielam do reki jego kutasa i wtedy on sie natychmiast spuscil. Wyszlismy razem z tej sauny i juz sie nigdy nie spotkalismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JackX
Wreszcie na temat. Gość pytał czy komuś się to przydarzyło. A tu wywody o walorach... Kogo to interesuje. Ja nie dyskutuję o tym, że lubię lody pistacjowe a waniliowych nie. To nikogo nie interesuje. To osobiste. Walenie w du*ę też! Jak ktoś lubi to jego sprawa. Pytanie brzmiało- przypominam- Czy komuś się to przydarzyło przygodnie? Do rzeczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety mysla dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak lubię
18:41 [zgłoś do usunięcia] ja jestem facetem ja lubie jak kobieta mi wklada palca do pupy i lize odbyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zdarzyl
to porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Analniedoświadczona
A ja wiem jakie to uczucie podczas seksu analnego!!! Doświadczyłam tego jak miałam zatwardzenie i siedziałam na klopie by się wysrać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieżałuję21
mi się zdarzyła raz taka przygoda, nie będę wnikać dlaczego, ale generalnie długa historia... I to był ten jedyny raz kiedy anal był dla mnie przyjemny, z wcześniejszym i późniejszym partnerem jak próbowałam było okropnie. Myślę, że nigdy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do niezaluje
anal z obcym? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do niezaluje
tak, qrwa, obcy - 8 pasażer NaSromo qrwa co za dekiel :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasazagrewpuzleSprawdzone
http://puzz.com.pl/?p=a6Fn94DVypjq na tej stronie wygrasz prawdziwą forsę to prawda ja codzinnie wygrywam ! wystarczy że umiesz grać w puzzle! jeżeli przejdziesz 5 rund szybciej niż twój przeciwnik wygrywasz i przelewasz pieniądze na konto lub pocztą przynoszą Ci do domu!!! aby się zarejestrować musisz najpierw wygrać i jak wygrasz, rejestrujesz się wysyłasz smsa(darmowego) wpisujesz kod który ci przyjdzie na tel i odbierasz zdobytą kase!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do niezaluje
przygodny anal to dno totalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anal przygodny uprawiaja
tylko te najbardziej puszczalskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja żonce iedyś
wskoczyłem znienacka w dupsko - nawilżona była i tu i tu ach co za widoczek myślę jak się wypięła więc hop siup big makiem twardym jak stal jak mi nie przyjebała w mordę to mi się analów odechciało !!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z zona to co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż swojej żony
ja kiedyś spróbowałem "zapiąć" żonę w dupsko jak była porządnie wstawiona.... a ona.... wyzwała mnie od pedała, od razu mi się odechciało analu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to gejowskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to i tak zboczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to okropienstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×