Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aureliaaaa

oszalałam na punkcie tych butów

Polecane posty

Gość ale szmaciarskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie wstrętne są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hg
Niestety ale są tandetne więc dobrze, że nie masz kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aureliaaaaaa
jeśli nie nie znajdę podobnych to poczekam na przypływ gotówki i wtedy je kupię. widzę,że Wam się extremalnie nie podobają, możecie wkleić linki do zdjęć jesiennych butów w Waszym guście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a do czego
a do czego chcesz je nosic? Mnie sie nie podobaja i sa naprawde malo uniwersalne, jesli masz kilka par klasycznych to ok, ale jako jedyne buty na jesien - kiepski pomysl. No ale moze sie myle, napisz z czym bys je polaczyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aureliaaaaaaaa
dajcie jakies linki to się może skuszę na jakieś inne buty - inaczej będę musiała kupić te szmaciarskie, wstrętne, tandetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aureliaaaaa
jako jedyne odpadają, wiem :-) . mam czarne saszki, botki na szpilce, zamszowe czarne kozaki. myślałam żeby łączyć te buty z rurkami i obszernymi swetrami bądź szerokimi bluzkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzialam bardzo podobne
w Daichmanie/nie wiem czy dobrze to pisze/ale rzeczywiscie nie ma nad czym szalec,masz chociaz dlugie nogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a do czego
A nie lepszy bylby jakis inny kolor? Chociazby sliwka jesli juz musza byc fioletowe? Mysle, ze takie buty bylyby spoko w czerni, brazie, szarosci, granacie, sliwce... Ten jasny fiolet jest malo uniwersalny i musialabys sie niezle nameczyc z reszta stroju zeby nie wyszlo landrynkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdddd
Mi sie podobają te wiśniowe botki ze zdjecia ponizej. Te co wkleilas nie bardzzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wow ow ow
Widziałam podobne... Deichmann może? Szukaj w sklepach z butami dla młodych lasek, ekstawaganckimi. Takie trampko-szpilki wracają teraz do łask... na pewno jeszcze gdzieś znajdziesz. Chociaż nie wiem czy fajne-- takie buty stoją na granicy kiczu, łatwo ją przekroczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wow ow ow
ps. bo te są nawet fajne, ekstrawaganckie ale nie wyglądają tandetnie; inne w tym stylu mogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×