Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gguniaa

Wtapianie brokatu w materiał

Polecane posty

Dziewczyny mam pytanko ... Czy któraś z Was nie wie jak na stałe wtopić brokat np. w jeans ?? Próbowałam już brokatów w sprayu ale efekt jest taki, że w połowie imprezy już go nie ma bo cały się zsypuje. Bardzo mi zależy, więc jeśli ktoś wie to proszę o pomoc. Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkl
podobno mozna spryskać ciuch lakierem do włosów z brokatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio właśnie tak robiłam ale jak tylko przesknie lakier to się strasznie obsypuje. Efekt taki, że po jakiś 2 godzinach nie ma śladu po brokacie a cała podłoga itp jest obsypana. Podobno są jakieś kleje czy coś jednak nie znam szczegółów dlatego liczyłam na Was dziewczyny :) Jeśli ktoś wie to błagam o poradę bo mi bardzo zależy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brokat się zsypuje? Pierwsze słysze:p obsyp spodnie zwykłym sypkim... Ja się zawsze mam cięzko go pozbyć a ty mówisz że ci się zsypuje hm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po kilku razach na pewno coś tego brokatu spłynie ale nie do końca więc uważam że na 1 imprezę powinien się dobrze trzymać... A jakich uzywałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kub brokat w sprayu
bardzo mocno sie trzyma. kiedys uzylam go na torebke i byl nie do zdarcia tak jakbym pomalowala lakierem do paznokci z brokatem. nie pamietam gdzie kupilam, ale chyba w paperniczym, ale pamietaj cholerstwo nie odpada, wiec jak przylepisz to na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to musiałyście mieć dziewczyny jakies lepsze te lakiery z brokatem bo ja jak sobie popsikałam dośc grubo kiedyś na imprezę na spodniczkę jeansową to po dwóch godzinach nie miałam nic a jak później ją do prania wrzuciłam to już wogóle ślad zaginął. Myślałam, że są po prostu jakieś specyfiki ( typu klej itp) ktore trzymaja na zawsze ( bo przecież jakoś bluzki i jeansy ozdabiane są np w orsay'u i nie ma mowy żeby to sie spralo)... Ale mimo wszystko dzieki za info :* Jak by jeszcze ktoś wiedział cos na ten temat to piszcie proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×