Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ksenixx

Trapezy do JUKARI- gdzie kupic?

Polecane posty

Gość Ksenixx

Dziendobry! Mam pytanie do wszystkich znajacych sie na rzeczy, czy ktos wie gdzie mozna kupic sprzet (trapezy) do uprawiania gimnastyki Jukari? W Polsce gimnastyka Jukari dopiero raczkuje a ja chcialabym sie zajac dzialalnoscia w tym temacie. Bardzo prosze o podpowiedzi, probowalam znalezc cos w necie ale malo jest informacji na ten temat, moze ktos wie i podzieli sie informacja? dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruzq
switny pomysl, niedawno takze wpadlam na niego, by otworzyc wlasny inrteres, tylko obecnie jestem w Kanadzie a dokladniej w Quebecu, gdzie cala gistoria z Yukari sie zaczela, tutaj z pewnoscia mozna to kupic jeszcze nie wiem jakie sa koszty, ale z Tego co mi wiadomo w Polsce trudno dostac przyrzady do cwiczen, mysle ze najtrafniejszym rozwiazaniem bylo by wybrac sie do wiekszego sklepu Reeboka, jesli nie udziela Tobie informacji znajdz w internecie siedzibe Reeboka i napisz pismo by wyslali proforme cen i produktow dostepnych do uprawiania Yukari ;P Jestes inteligrnta, sama powinnas na to wpasc kochana :P:P Pozrowienia i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×