Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karolinka już jestem

pomysł na biznes, czy dobry? poradźcie

Polecane posty

Hej, chcę z mężem założyć sklep internetowy ale na razie sprzedawalibyśmy na allegro i innych aukcjach internetowych, oraz poprzez ogłoszenia w prasie. myslimy o używanych częściach samochodowych. Kupować uszkodzone auta za grosze , wymątowywać dobre części i je sprzedawać. Z czasem myślimy także o nowych częściach. Jak myslicie, czy to dobry pomysł? Mąż założyłby firmę na siebie a ja zajęłabym się dokumentami, papierami, pilnowałabym terminów wysyłek itp, a mąż mógły spokojnie zając się kupowaniem samochodów i wymątowywaniem części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tylko jeden problem , aby wyrejestrować auto trzeba oddać do zakładu kasacji samochodów .... Nie ma sprzedazy na częsci ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysł wydaje mi się całkiem dobry. Ja jednak nie wiem czy nie zrezygnowałabym na waszym miejscu z działalności na allegro i założyła od razu sklepu. Nie każdy ufa aukcjom na allegro a mając swoją działalność od samego początku możecie postawić na to, że jesteście solidni itd. Dodatkowo mając swój sklep zawsze możecie się jakoś rozreklamować, przy sklepie internetowym głównie w internecie. Dobre pakiety dają np. Firmy.net. Mój znajomy ma sklep internetowy ze sprzętem komputerowym i z tego co mówił to jedną z najważniejszych rzeczy jest zaistnienie w sieci, żeby ściągnąć jak największą ilość klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperskijestem
WYMONTOWYWANIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze od razu zaklad utylizacji? Opony sprzedajecie do cementowni a resta rzeczywiscie powinmna znalezc wlasciciela, np akumulatory sa skupowane po 30 zl za kilo, olej mozna oczyscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest juz bardzo duzo takich sklepow sprzedajacych na allegro - bedziecie mieli duza konkurencje wiec nie wiem czy tak bedzie kolorowo jak macie nadzieje, ale kazda inicjatywa jest godna pochwaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do swoich biznesów (co poniektórych), można wykorzystać rewelacyjne opakowania od www.tubus.com.pl . My w ten sposób działamy, świetnie się sprawdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×