Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ..20.

zrzucenie brzuszka

Polecane posty

Gość ..20.

Witam rok temu sie odchudzałam schudłam jakies 6 kg ... ale waga wrociła ... mam na mysli liczne imprezy gdzie wcina sie co popadnie i zaniedbanie cwiczen ... w tmy moemncie wyglada to fatalnie. mam 19 lat, 160 wrostu waga 65 kf .. fatalnie .. najgorszy jest brzuszek i nogi ... a przez to piewrsze to wygladam jak w ciazy ... macie rady jak sie tego pozbyc ... by był bardziej płaski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka krejzolka to jaaa
ja mam podobnie ale jestem starsza od ciebie... zakupilam sobie stepper i mysle,ze to bedzie wariat co do spalenia zbednego tluszczyku.... ale jesli nie ma sie domowego sprzetu mysle,ze bieganie i ogolnie aerobowe cwiczenia moga zdzialac duzo noi dieta..;-) ja lubie slodkosci fast foody i ogolnie nie zdrowe jedznie i od tego tyje.Czesto jem pozno w nocy i klade sie pelna..:( Ale teraz musze to zmienic,zaczelam walsnie od zmiejszenia kalorii i cwiczen... Wiem co znaczy miec duzy brzuch i wygladac jak w ciazy....okropne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wzięłam się za brzuszek (który mam od zawsze, chociaż nie byłam grubym dzieckiem) i nogi. Co do diety, to trudno mi ją utrzymać, za to ćwiczenia dają satysfakcjonująco szybko efekty :) Jestem niemal Twojego wzrostu i ważę 55 kg aktualnie. Moje ćwiczenia: rozgrzewka, 6 min skakanki (na początku było 3), potem ćwiczenia na wewnętrzne partie nóg, kilkanaście damskich pompek, potem nożyce?? chyba tak to się nazywa (jednocześnie ćwiczę dolne partie brzucha i nogi) potem półbrzuszki i brzuszki na skośne. Czasem skłony, a czasem przysiady. Po wszystkim bardzo ważne rozciąganie. W czasie dnia hula hoop i twister (to na boczki i talię).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka krejzolka to jaaa
a dziewczyny ,czy taniec taki wiecie..szybszy,np trwajacy z 10 minut moze byc tez rozgrzewka?chodzi mi o to,ze przestane gdy bede czula ,ze juz robi mi sie lekko cieplo..moze to byc??Lubie tanczyc wiec tak sobie mysle..nie mam ochoty na przysiady czy jakies sklony:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli taniec uwzględni wymachiwanie rękami, to w sumie czemu nie :D To ma tylko przyzwyczaić mięśnie i stawy do wysiłku (chyba;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pytanie. Jakie cwiczenia w domu? Nie moge chodzic na joge itp. Chce rozpoczac diete i musze cwiczyc,by nie zostala mi ta skora. Mam do zrzucenia jakies 30kg. Nie wiem jakie cwiczenia musze wykonywac.Mieszkam w kamienicy,wiec nie moge zbytnio skakac ze skakanka,bo znajde sie u sasiadow na dole..:-o Musze wszystko sobie wymodelowac.Zdaje sobie sprawe,ze nie bede juz miala super ciala,ale kazdy centymetr mniej w obwodzie ciala bedzie dla mnie sukcesem. Najgorszy jest u mnie brzuch..po ciazy :( Ile cwiczyc? i Jak cwiczyc.Prosze o porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez przez jakis czas miałam taka oponke, a była skutkiem siedzacego trybu zycia.siedziałam przed kompem do pozna przez co tez o poznych godzinach podjadałam. ale troche ruchu, rowerek, spacery, lepsza dieta i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja troche ograniczyłam jedzenie, ale nie stosowałam zadnej dziwnej dietki.ja tez ogolnie nia mam czasu na sport, wyszło przypadkiem. w wakacje pracowałam wiec do pracy rowerkiem, w roku szkolnym na przystanek autobusowy chodze pieszo itd.a w kazdym przypadku mam mozliwosc jechac samochodem, ale z tego rezygnuje jak najbardziej sie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja tez poczułam w lecie kilka kg więcej. Kupiłam sobie steper i ćwiczę na nim po ok. 30-40 min co drugi dzień, do tego nauczyłam się kręcić hula hop oraz mniej jem. Nie wiem ile zgubiłam kg, ale ubrania stały sięl uźniejsze, talia zrobiła się przyjemnie płaska i ubyło mi kilka cm w biodrach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stepper daje świetne efekty na nogi, a nie kosztuje wiele, zobacz np. na taki http://www.sklep-presto.pl/product-pol-11979-Stepper-Escalator-84682.html. To najlepszy cellulito-killer jakiego wymyślono;) Naprawdę to urządzenie godne uwagi, tak samo jak ławeczki do robienia brzuszków i twistery - wszystko zależy od Twojego wyboru no i siły woli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO ...20: 1) by brzuch stał się bardziej płaski, trzeba pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej w jego obrębie dodając jednocześnie ćwiczenia wzmacniające mięśnie brzucha. DO persymona: 1) twoja rozgrzewka to 6 min skakania na skakance? Dobrze zrozumiałam? Jeżeli o to chodzi, to jest to nieprawidłowa rozgrzewka, która zbliża cię do kontuzji aparatu ruchu, gdyż stawy, mięśnie i więzadła nie są rozgrzane (prawidłowo!) a funduje się im od razu podskoki... DO Brzydula30: 1) aerobiczną 6 weidera proponuję osobą, które już dłuższy czas podejmują trening mięśni brzucha, a przede wszystkim mają opanowaną technikę poprawnego wykonywania ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×