Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blablak

Zlewozmywak blanco z silgranitu, ktoś ma???

Polecane posty

Gość blablak

Witam. Przymierzam się do zakupu zlewozmywaka blanco z silgranitu (80% piaski granitowe +slikon) Jesli ktoś posoada zlew z silgranitu prosze o opinie czy ten materioał przypomona w dotyku plastik, jak się czyści i czy zlew jest lekki czy ciężki jak tradycyjny granit? Z góry dziękuję za odpowiedź.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej sister
znowu Cię wyniuchałam :-D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablak
O maaatko... :-PJestem załamana! heheh, może ty mi pomożesz bo juz dostaję świra z tym zlewem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej sister
no właśnie sister wklej linka:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablak
Widziałą w leroy merlin zlewozmywak który wisiał z granitowymi ale był leciutki i w dotyku jak plastik. Boję się że to może być podobny badziew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekki to na pewno plastikowy:) ma podobny jak w linku tylko dwukomorowy,bialy-piasek albo kamiennoszary mowila cos o gwarancji dozywotniej na ten zlew Narzeka na czyszczenie:O Ciemne osady z herbaty,kawy czy mycia warzyw Czysci domestosem ale nie wiem czy to nie zniszczy tego zlewu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablak
gwarancja dożywotnia... to chyba ta firma, dzięki brzydulo!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten,ktory wybralas tez ma dozywotnia gwarancje? Pisza,ze wystarczy szmatak i przetrzec odnosnie czyszczenia.Niestety nie zgodze sie.Ona nawet Cifem nie domywa jego:O A Ty jaki kolor wybralas?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablak
Wybrałam kolor JAŚMIN:-D No, sama sobie życzę powodzenia ale musi być taki. W sklepie internetowym przeczytałam że dają dożywotnią gwarancję na zlewozmywaki tej firmy. Zastanawiam się czy nei kupić ceramicznego... droższy ale tego to się chyba nic nie czepia. Moze ktoś ma taki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablak
Brzydulo, a może ona ma ceramiczny a nie granitowy? Byłabym wdzięczna za informację. Kurczę, jeżeli ceramika jest taka do d. ... Pytam ponieważ na allegro jest napisane że dożywotnią gwarancję dają na ceramiczne ale na te z silgranitu chyba raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze i ceramiczny:) Mowila cos o dozywotniej gwarancji:) Taki jasny nakropkowany:P Strasznie zachodzi Zaplacila cos ok.3000zl zebym nie sklamala:) Ona bedzie dopiero po 15nastym poniewaz wyjechala wiec dopiero wtedy moge zapytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bananek109
Fergranit jest bardzo fajnym materiałem. Mnie niestety nie jest stać na taki zewozmywa, do tego nie mam zmywarki i potrzebowałam dwie komory. Kupiliśmy metalowy z powierzchnią z lnu. Zacieki nie są widoczne. Cena mniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablak
"3000 i zachodzi" -Gdyby tak nie było limitu finansowego... :) Chciałabym zamknąć się w 1000. Ten Twój z ferrgranitu jest śliczny! No i zlew może mieć maks. 80cm. szerokości, kolor musi być śmietankowy, jaśminowy lub ciupkę ciemniejszy , beżowy jest za ciemny. Za tą cenę takie wymagania.. hhehe ciekawe czy się w końcu uda zakupić coś pasującego. Najgorsze jest to że nie można nigdzie obejrzeć na żywo, z allegro problem jest taki że ludzie czasami podrasowują zdjęcia z grubą przesadą. A próbnik granitów też trzeba by zobaczyć samemu. Bananku, ja mam od kilku lat ten z lnu. Ma się dobrze choć raz przesadziłam z czyszczeniem i widać porysowania od ostrej gąbki w kilku miejscach. Brzydulo-3000 bezwzględnie odpada. Nie stać mnie!:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również nie polecam zlewozmywaków tej firmy mój był z siligranitu po dwóch tygodniach podczas odlewania ziemniaków pękł (powstały rysy z których przecieka woda). Oczywiście wierząc w rzekomą wieczystą gwarancję zareklamowałam go po czym uzyskałam podpowiedz, że ewidentnie po sposobie pęknięć widać (oczywiście widać z moich zdjęć dołączonych do reklamacji bo przecież żaden rzeczoznawca się nawet nie pofatygował by to ocenić w rzeczywistości), że musiało mi coś spaść i to dlatego pękło i dlatego nie uznają mojej reklamacji. Na zlewie nie ma najmniejszego śladu od upadku bo niby jak gorąca woda z garnka miałaby go zostawić. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie przyszedł mi ten silgranit (Blanco w kolorze tartufo) - plastik i z tego powodu niestety do zwrotu. Szkoda kasy na przesyłkę i w jedną i drugą stronę. Nie polecam. Za to w drugim mieszkaniu mam z innej firmy i jest fajny ciężki, w środku są jakby kamyczki które dają wrażenie struktury granitu. Nie kupiłbym więcej zlewu przez internet bo nigdy nie wiadomo co przyjdzie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basia kupiłam blanco antracyt nova 45, i taki dziwnie lekki , chyba go komuś sprzedam , i kupię coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorora
Nie kupujcie zlewozmywakow firmy blanco pod zadnym pozorem. Sa slabej jakosci, miekkie. W moim silgranit po roku uzytkowania zrobily sie obrzydliwe ubytki. Stracil on walory estetyczne. Podczas reklamacji, firma comitor ktora jest dystybutorem zlewozmywakow stwierdzila, ze ubytki powtaly na skutek losowo wrzucanych pionowo w dol nozy. Ekspertyza smieszna, chodzi o to zeby nie wymieniac zlewozmywaka na kolejny bubel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×