Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hejejejej

troche sie wstydze ale...

Polecane posty

Gość hejejejej

moj chłopak ostatnio powiedział ze kreca go ponczoszki szpilki itp i ze mogłabym sie przebrac za pielegniarke albo nauczycielke:/ preferuje styl sportowy nie nosze szpilektylko adidasy i ubieram sie wygodnie wstydziłabym sie tak ubrac i czułabym sie jak idiotka co robic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemóc się, cholera jasna. Też tak miałam, że chodziłam bardziej wygodnie niż ładnie, ale mam faceta i wydaje mi się, że warto się dla niego postarać i wyglądać czasem kobieco. Mój też uwielbia takie rzeczy jak pończochy i naprawdę, raz na miesiąc można ubrać, przecież nie będziesz w tym chodzić na codzień, tylko 2, 3 godzinki, a zobaczysz, jak to go kręci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I może nie zaczynać od razu od nauczycielki albo pielęgniarki :D Tylko od seksownej bielizny i obcasików. Zresztą, jak Twój facet tak bardzo tego chce, to niech Ci sprezentuje jakiś ładny komplecik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój też przepada za tym ;) ale jakoś nie ma narazie okazji żeby się tak zaprezentować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
jak to ma wygladac mam isc przez całe miasto w sukience szpilach ponczochach itp zeby on miał frajde? a potem musze tak do domu wrocic:/ masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
to nie w moim stylu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malizna
Nie zarzekaj się, tylko spróbuj, może jednak polubisz. Nie trzeba być zaraz pielęgniarką ani nauczycielką. Idiotką też nie ;) Kwestia przyzwyczajenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dla mojego męża założyłam pończochy i sexy bieliznę i był zachwycony.Nie chodziłam tak po mieście,tylko ubrałam dla niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malizna
Ja noszę na co dzień i nie widzę w tym nic złego. Przecież nie chodzę goła, nie widać co mam pod sukienką, za to sama czuję się kobieco i atrakcyjniej niż w jakichś portkach i adidasach. Warto chociaż spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjuytgfrdvbn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Misiek_
"jak to ma wygladac mam isc przez całe miasto w sukience szpilach ponczochach itp zeby on miał frajde?" Cóż, albo będziesz wyglądać jak kobieta mając na sobie to co on tobie proponuje, albo dalej będziesz babochłopem i pokazywać na ulicy że w tobie jest ZERO KOBIECOŚCI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shining
@_Misiek_ czyli dla ciebie tylko szpilki, ponczochyi sukienki sa kobiece, a wszystko inne to oznaka babochłopstwa? wspolczuje myslenia ograniczony pustaku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×