Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bbbbbbbbb2

30 latki jak pielęgnujecie swoją cere

Polecane posty

Gość Niekrakowianka
Ewelinka, jeszcze napisz ile mnie ta przyjemność ewentualnie wyniesie i czy jest to bardzo inwazyjny zabieg, bo takich unikam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxza
regularnie odwiedzam pana MArkowicza z Keramedu i dziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Ja na dzień używam krem karotenowy z witaminami z firmy AVA ok 10 zł kosztuje, jest lekki i fajnie pachnie, poniewaz mam cere trądzikową tylko puder sypki z naturalnych składników firmy joanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do niekrakowianki
sorry za milczenie , byłam na wakacjach:) zabieg radiofrequency jest bardzo przyjemny i kompletnie nieinwazyjny. Jest to kizianie :) głowica po skórze i odczuwanie lekkiego ciepełka. Sama frajda- ja zasypiam:) Efekty sa widoczne od razu , ale dobrze jest wykonac serię . Najlepsze efekty są po pewnym czasie - rozgrzany kolagen się porządkuje i skóra bardzo się napina. Zabieg daje efekt wyprasowanej twarzy - podnosza się policzki i zmienia owal. W Krakowie - zabieg jest bardzo tani ok. 300 PLn w gabincie o którym pisałam. W Warszawie to już 800 i więcej ;( W każdym razie polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam w tym roku wykonany makijaż permanentny w http://www.biotekpolska.pl/ używam głównie kosmetyków poleconych przez linergistkę. Mam wrażliwą cerę, muszę uważać na kosmetyki, wybieram te bez alergenów i SLS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnio używam fajnego kremu 35+ Hydro alga od floslek, jest mocno nawilżający i do tego ma działanie wygładzające. a cena to dodatkowy plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaS

Osobiście używam tylko naturalnych kosmetyków. Przekonałam się już, że w porównaniu z chemikami naturalne nie mają sobie równych. Moją ulubioną marką jest pat and rub, która produkuje moje najlepsze kremy na codzień, a także przeciwzmarszczkowe i na wory pod oczami. W dodatku stosuje od nich odżywkę. Warto też zainwestować w maseczki żeby skóra była jędrna i naturalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×