Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukampracy biurowej

Jak szukac pracy biurowej?

Polecane posty

Gość szukampracy biurowej

Od pewnego czasu poszukuje pracy i do tej pory uderzałam w dział gdzie nie mam doświadczenia ale teraz chciałabym poszukać jednak jakiejś pracy biurowej bo myślę że mam w tym większe szanse, bo mam pewne doświadczenie w tym jednak z tego co przeglądałam to takich ogłoszeń nie ma za wiele a ciągle słyszę że ktoś tam dostał prace, po znajomości. Ja za bardzo nie mam znajomości i zastanawiam się jak mogę szukać takich ofert, myślałam żeby rozsyłać cv bez ogłoszenia, pochodzić za bardzo nie mogę bo bym musiała dojeżdżać. Macie jeszcze jakieś pomysły żeby wyszukać takie oferty? Gdzie mogę rozsyłać swoje cv, domyślam się że w każdej firmie potrzebują kogoś do wklepywania danych do komputera albo do innych prac biurowych. Również kiedyś znajoma mi mówiła żeby wysyłać podanie nawet jeśli pozornie nie mam nic wspólnego z branżą bo tam i tak uczą wszystkiego od nowa. Czy to dobry pomysł? Myślę że nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz wysyłać CV ale razem z LM do firm które się nie ogłaszają. w liscie powinnaś wskazac w jaklich działach mogłabyś pracować w tej firmie i co mogłabyś robić. Ja tak znalazłem pracę wysyłając e-mail do kadr firmy która w tym czasie nie rekrutowała - jednak trzeba być cierpliwym bo odpowiedz otrzymałem po ok. 2 miesiącach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... poza tym na portalach z pracą często jest kryterium " administracja biurowa" tam jest troche takich ogłoszeń choć nie tylko tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivora
Witam drogie Panie, a może macie chęć na szkolenie z zakresu IT albo z zarządzania (nie takie zwykłe, standardowe, ale takie profesjonalne, umożliwiające zmianę zawodu na lepiej płatny)? Centrum szkoleniowe IVORA (www.ivora.pl) oferuje takie szkolenia, umożliwiające zdobycie międzynarodowo uznanego certyfikatu. Szkolenia IVORA przeznaczone są dla osób dorosłych, chcących się przekwalifikować lub podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. Może propozycja ta wyda się Wam ciekawa. Pozdrawiam i życzę słońca w ten deszczowy dzień, E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×