Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BetterINtime

Pokonaj pryszcze w 5 dni. Przemek Przaśny. Próbował ktos tej metody??***********

Polecane posty

Gość gdgdgd
nie ma jednej uniwersalnej metody na trądzik, bo sa różne jego rodzaje i przyczyny. ja np mam tłustą cerę i wystarczy, że ja dobrze oczyszczam i uzywam odpowiednich kosmetyków i mam skóre gładką jak niemowlę. a wystarczy ,że źle dobiorę krem, który zatyka pory i od razu wysyp. nie potrzebne mi sa żadne diety, lekarstwa ani cuda na kiju. tyle, że nie sprzedaję mojej metody jako uniwersalnej, bo wiem, że guzik pomoże komuś kto ma trądzik z powodu hormonów, zakażenia bakteriami, reakcji na niektóre produkty spożywcze i wielu innych przyczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paper
idz do apteki i kup humavit oraz brevoxyl :) kupilam to jakies 4 dni temu. humavit jem jak na opakowaniu pisze 2 x 2 :) brevoxylem smartuje buzie, kiedy jest umyta i czysta. juz dzis zaczynam widziec zmiany :) naprawde warto. humavit kosztowal 10,65 a brevoxyl troche drozszy, bo koztowal 20zl. ale zamiast brevoxylu mozesz kupic benzacne, kosztuje ok 8 zl w aptece i stosuj jak na ulotce :) bedziesz na prawde zaskoczona efektami. ja walcze z tradzikiem ladne pare lat, kasa wydana na jakies antybakteryjne kosmetyki, to tylko kasa wyrzucona w bloto. ale na wlasnuch bledach czlowiek sie uczy. A wiec smigaj do apteki i kupuj :) i zycze szybkiego widoku efektow, jak u mnei !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chcialabym zeby ktos opisal ta metode ... krok po kroku .. mozliwe ze nie skutkuje tak jak napisala kolezanka kanka na .. ale chce sie przekonac . bardzo prosze ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łukasz bielawski
Według mnie jest dużo środków. Polecam dobry serwis www.tradzik.cba.pl w którym możesz sie dowiedziec jak wyleczyc tradzik. sam dowiedzialme sie ciekawych rzeczy tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość około około
Nie próbowałam ale jak dla mnie to wielka sciema a dermatolodzy też tyle wiedzą.... zawsze wysługują sie ulotkwmi i regułkami które wykuli na pamięc i powtarzają to każdej jednej osobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30 lat on
mam problemy z cerą od 12 lat. stosowałem wielokrotnie kuracje antybiotykowe i różne maści i w sumie nic nie pomagało. Jakieś 2 tyg temu zacząłem brać CERANOVA Z BRATKIEM 60 tabletek i do tego miejscowo maść Vitella ictamo. W pierwszych dniach brania tabletek troche mnie wysypało, ale teraz już prawie nie ma śladu po pryszczolach. Polecam te tabletki, mi pomogły ale czy wam pomoże?. Oczywiście podstawą leczenia jest dieta. ( zero czekolady, ketchupu, majonezu, pizzy, hamburgerów, cukru, cukierków, chipsów i alkocholu:(, a i lepiej jeść ciemne pieczywo - odstawić bułki i biały chleb,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość op30
witam wszystkich. Tez mam problem z trądzikiem juz prawie 12lat i jak na razie go nie wyleczyłem,stosowałem już prawie wszystkich leków, laserów itp. Wylondowałem w szpitaluna na wyrostek i przez 2 dni byłem podłączony do kroplówki. I co sie stało ja przyjechałem po 3 dnia do domu nie miałem ani jednego pryszcza! I doszedłem do wniosku ze cała tajemnica leży w dobrej diecie. Teraz oczywiście znów pojawiło mi sie kilka pryszczy, ale już nie tyle co kiedyś. Wiem nie jest łatwo stosować dietę. Ale bede próbował dalej. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NatMed
I jeszcze można przemywać srebrem koloidalnym - to naturalny antybiotyk. jest w aptekach, wiec jest bezpieczne moim zdaniem nazywa się Ag100. Znalazłam na forum Wizaz kilka osób, którym pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WUSNUBU
słyszeliście może o leczeniu trądziku laserem ?? co o tym wiecie ?? pomaga??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyprobowalam
Ja kupilam ten poradnik jakies 2 miesiace temu.wyprobowalam..Lekka poprawa,ale napewno nie po 5 dniach;)))))))troszke pozniej..a potem..oczywiscie nawrot tradziku:((((Mi ta metoda wydala sie bardzo logiczna,i moze faktycznie oczyszczanie organizmu moze pomoc..ale!!!mozliwe ze po stosowaniu tej metody co 1-2 miesiace..Autor zreszta zastrega sobie,ze rezultaty moga pojawic sie dopiero po UWAGA!!! 90 dniach.. a nie 5-ciu;))organizm musi sie porzadnie oczyscic..ale nie wiem,czy to komus naprawde pomoglo..;(((ja zrobilam diete,i chce sprobowac teraz niedlugo, po poltora-miesiecznej przerwie,boo ostatnio jest coraz gorzej..moze ta metoda faktycznie dziala..ale podejrzewam,ze efekty moga pojawic sie po.pol-do roku?nie wiem,bo nie znam sie na tym..w kazdym razie,odliczam 90 dni,a potem zarzadam zwrotu kasy za poradnik,i kupuje antybiotyk..albo bede chodzic w kominiarce:((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30 lat on
DIETA I TYLE!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foremannn
Dieta gówno daje powie to kazdy swietny dermatolog! Na swoim przypadku sprawdzilem i nie zauwazylem zadnej poprawy aczkolwiek moze taka wystapic na bardzo krotki czas potem wszystko od nowa. Najlepszą metoda jest izotretynolina do ustnie 120-150mg/kg masy ciala na okres 7 , 8 miesiecy taka kuracjia gwarantuje ponad 90% skutecznosci ze tradzik minie i duzo wieksze prawdopodobienstwo niz wszelkie metody leczenia na rynku ze nie wroci. Jezeli masz silny tradzik nie baw sie w ,,odtruwanie'' glodzenie czy tp. Antybiotyki czy masci daja chwilowa poprawe w przydapku ciezkiego tradziku wiem po sobie jak i od mojego dermatologa dlatego zdecydowanie polecam IZOTRETYNOLINE. Leczylem sie ponad 6 lat wyprobowalem mase lekow diet maseczek i nic(chwilowa poprawa w okresie letnim) wydalem mnostwo kasy czasu i zdrowa. Chcesz pozbyc sie tradziku?/ Wybierz sie do najlepszego dermatologa w okolicy(tylko nie panstwowo) i powiedz ze chcesz sie leczyc IZO a on cie dalej pokieruje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jemma
ja chciałam kupić tą książkę, ale jak piszecie, że to nie działa to chyba zrezygnuję.;p Ja zapisałam się do tej jego strony i prawie codziennie dostaję na swoją pocztę przepisy na jakieś maseczki, np: cynamon z miodem, olej rycynowy i oliwa z oliwek, soda. Spróbowałam z tą sodą, ale nie widać poprawy jednak gdy wyskoczy mi jakiś pryszcz i sobie nią posmaruje to przestaje być widoczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artie
ja to jednak głupia jestem, znam brevoxyl od 2 lat i wiem że działa, ale nigdy nie stosowałam go dłużej niż tydzień, ehh lenistwo. a ta dieta działa tylko na pryszcze ropne czy na wągry też?? bo moim problemem wągry są.w empiku ta książka by była? to bym przejrzała troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tjaaaaa
ta jasne ehe jakiś gówniarz z pewnością wymyślił spposób na tradzik..przecież dietetycy sami by zauważyli że coś pomaga a coś szkodzi i spróbowaliby ułożyć dietę jeśli to tylko możliwe. dupa a nie metoda. a chwilowa poprawa to może być efekt placebo (jake o takie ksiażki chodzi to już wolę sekret rhondy byrne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbartek
ta metoda wydaje się mi zbyt prosta, jest możliwość oczyszczenia organizmu i są na to różne sposoby. Ja polecam książkę Tombaka "Droga do zdrowia" , są w niej opisane różne zabiegi oczyszczające, przy trądziku warto oczyścić wątrobę. W książce jest podane kilka sposobów do oczyszczenia wątroby, sposób z piciem soku z jabłek również lecz jako mniej skuteczny, jest również inny sposób lecz wymagający większego poświęcenia i nie wykonuje się go raz, lecz kilkakrotnie ja znam osobę której oczyszczenie wątroby pomogło( nie mogę zagwarantować ze każdemu pomoże). Ogólnie polecam tą książkę wszystkim gdyż są tam podane rady i metody leczenia wielu schorzeń. Wszystkie kuracje są wykonywane przy pomocy naturalnych produktów. Niekoniecznie wszystkie kuracje bym na sobie przeprowadził, lecz osoby w mojej rodzinie stosowały część metod i są zadowolone. Ja dostałem książkę w prezencie i jestem z niej zadowolony, w tym przypadku nie powinniście se martwić ze bedą to stracone pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×