Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bimo

praca dla nieatrakcyjnych

Polecane posty

Gość bimo

powiedzcie mi proszę, co może zrobić człowiek którego natura nie obdarzyła urodą w celu znalezieniu pracy. Wykształcenie wykształceniem, doświadczenie też, ale idąc na rozmowę pracodawca patrzy na wygląd, cv wysyła się ze zdjęciem. Może polecicie jakieś zawody w których nie ma bezpośredniego kontaktu z klientem (chociaż i do takich trzeba przejść rozmowe). Mówiąc o byciu nieatrakcyjnym mam na myśli ludzi z wszelkimi wadami wyglądu (nie chodzi mi o niepełnosprawnych). Ktoś z was jest w takiej sytuacji? gdzie pracujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość np. archiwista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze w cyrku
bedziesz w ciemnym tunelu jako czarownica czy cos ludzi straszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvxgcv
poprzednia wypowiedź ta o cyrku jest totalnie nie na miejscu.... na przykład w biurze zalezy jakie masz wyksztalcenie w banku atrakcyjny wyglad to musi byc jedynie w kosmetycznym jesli masz gadane:P to mozesz pracowac wszedzie zapewniam Cie lepiej miec mniej atrakcyjnego wygadanego pracownika niz sliczna ponura zamknieta w sobie lale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milablondi
a co to za obrazanie osoby mniej urodziwej??? w cyrku pewnie Ty pracujesz dlatego to zaproponowales idioto!!!! Wszedzie mozesz pracowac jakie to ma znaczenie jak wygladasz ludzie nie oceniaja Cie za urode tylko za Twoje umiejetnosci..Mozesz pracowac w Urzedzie Gminy OPiece Spolecznej ...praktycznie wszedzie :) i nie martw sie tym:):) nie kazdy musi byc piekny:) wazne aby cos soba reprezentowal i mial poukladane w glowce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimo
szkoda że pracodawcy tak nie myślą... jeżeli mielibyście zatrudnić sekretarke, a macie do wyboru 2 osoby o podobnym doświadczeniu i wykształceniu, wybierzecie tą ładną i szczupłą czy grubą i brzydką? Myśle ze to poważny problem w Polsce. Takich ludzi jest mnóstwo otyłość, widoczny trądzik, krzywe uzębienie, brak palca u ręki, blizny na twarzy czy zez. Nie jest to niepełnosprawnośc a ludzi z takimi schorzeniami traktuje sie w kategorii 2-rzędnej.Choć często nie zależy to od nich samych. Myślę ze niejedna osoba odczuła dyskryminacje w poszukiwaniu pracy ze względu na wygląd:( a ludziom ktorzy piszą "idz do cyrku" gratuluje aparycji, ciesz się ze nie masz ani jednego z w/w problemów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×