Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Baska25torun

Jem, bo lubię i jest to zdrowe

Polecane posty

Gość crunchips x-cut
karkówkazgrila:D [marzy o karkówce z grila]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to jestem zapracowana i zabiegana, zazwyczaj jem to, co wpadnie mi pod rękę :P słodyczy raczej się wyrzekam, ale za to w firmowym bufecie jest pełno sałatek, moja ulubiona to z tuńczyka i łososia. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinicaagaa
z tych gotowych salatek najlepsze są te neptuna. nie wiem czy probowaliscie. poza tym zajadam sie batonami musli^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karkówka z girlla chyba nie jest najzdrowsza co?.:) za to makaron ze szpinakiem także uwielbiam. Ja także jestem zapracowana i sałatki są jak najbardziej mile widziane. Najbvardziej podchodzą mi te z Neptuna. nie wiem czy znasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio byłam w toruniu i tak, jest manekin a z tego co wiem, to nawet 3? ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinicaaga
hanka26 --> neptun to to niebieskie opakowanie z biała rybką, na pewno kojarzysz. no pewnie, że lubię;) swoją drogą, co to jest ten toruński manekin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja uwielbiam SUSHI
Maki koniecznie z wasabi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie sushi - ryż z czymś w środku zawinięty w rulonik wodorostowy z tym wasabi to ja bym nie przesadzała... wnętrza wyżera i łzy wyciska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy wasabi to wiem, kiedyś próbowałam i prawda wyżera i nie jest smaczne:P, co do tego to się zgadzam. :D a Ty Ewa co jakie najlepsze dla Ciebie jest danie, co lubisz jeśc:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkl
manekiny są w Toruniu dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam wszelkiego rodzaju sałatki. Najbardziej sałatkę grecką - kapusta pekińska albo sałata lodowa, ser feta, kukurydza, faskolka, ewentualnie ogórek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czary gary
A ja jem bo to zdrowo jeść. Niejedzenie jest niezdrowej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już od kilku lat mam fazę na mozzarellę a jem ją pokrojoną w kostkę - pół talerza, na drugiej połówce pomidor w kostkę na mozzarelli (z Zotta, czyli zottarella) siekana swieża bazylia, na pomidorze odrobina cebuli i sól nie wiem, czy nie jestem od tego żarcia uzależniona przypadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunis
To ja się podepnę pod ostatnią dygresję. Ewuś, gdzie kupić najtańszą mozarellę? Preferujesz oprócz zotarelli jakieś inne firmy albo megapaki w których wychodzi taniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mozarelle też lubie, z pomidorem i sosem balsamicznym, dobre jak goście przychodzą, niby proste a wszyscy sie zachwycają. haha, ja taka sprytna jestem ze zazwyczaj gotowe podaje dania na jakies rodzinne kolacje, ale to ludziom smakuje, wiec chyba nic zlego nie robie!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbowałam różnych, ale ta jest najlepsza, kupuję dwie kulki w oddzielnych woreczkach, wychodzi tak samo, jak jedno duże opakowanie a nei muszę kombinować z przechowywanie kupuję w Tesco, jak całe duże zakupy, podejrzewam, że np. w Makro byłoby taniej na paletce ale te inne firmy albo jakieś suche, albo twarde, albo smak zupełnie nie taki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablak
Dzięki Ewo! Mozarella to moja zmora, też uwielbiam. Ja sobie wydzielam, jedna kulka na śniadanie:) I tak jak piszesz, pomidor musi być no i czerwona cebula /lubisz? Zwariowałam na punkcie czerwonej cebuli, jest taka pyszna i słodziutka:-D Nieustannie sprawdzam czy jest, żeby nie zabrakło. Haniu, to nie spryt raczej a lenistwo;) Dziwi mnie tylko że jesteś taka zadowolona ze swojego "sprytu". Czyżby ktoś tu nie lubił gotować?????!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na rodzaj cebuli już nie zwracam uwagi, kroję bardzo cieniutko, na przeźroczysto, więc i tak nie pali ale najlepsza dla mnie jest cebula cukrowa, taka bardzo podłużna i właśnie łagodna chociaż mozzarelka i pomidorek wejdzie mi ze wszystkim, co dorzucę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cichutko! nie zdardzajcie mnie! spryt czy lenistwo, efekt jest mily dla wszystkich, wiec czy to wazne ?:P gotowac nawet lubie, ale musze miec do tego humor! a nie zawsze, jak wiadomo owy jest. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×