Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość natalieeEE

praca kelnerki opinie

Polecane posty

Gość natalieeEE

jak w temacie co mozecie powiedziec o tej pracy ciazka?? jakie zarobki?? Duzy stres jak sie zachowywac i wogole? DORADZCIE COS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarobki nieproporcjonalnie małe do wysiłku, który musisz włożyć w pracę (ja byłam kelnerką,kasjerką, pilnowałam pizzy i jeszcze na zmywaku stałam). Szefowie w gastronomii to chuje, wszystko musi być wylizane w 'międzyczasie' (między zbieraniem talerzy,przyjmowaniem zleceń, odbieraniem telefonów i zmywaniem ;)). Nawet w wakacje odechciało mi się dorabiać w restauracji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były kelner
Cześć! ja byłem kelnerem w Belvedere: http://www.domoklik.pl/kalejdoskop/1102 (obejrzyj sobie, wygląda ta restauracja naprawdę nieźle!) i szczerze mówiąc nie żałuję tej pracy, zarobki nie były najwyższe - ale za to napiwki zdarzały się dosyć często - zwłaszcza ładnym kelnerkom (czyli nie mi ;P ) poza tym wszystko (jak i wszędzie) zależy od tego gdzie trafisz... Generalnie nie jest to jakaś złą praca - chociaż na pewno potrafi być męcząca :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalieeEE
az tak zle? jutro mam rozmowe kwalifikacyjna... boje sie troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AWPartner
Potwierdzam- ładne, wesołe, uśmiechnięte kelnerki dostają duże napiwki (np. ode mnie) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kłam
groszem nie śmierdzisz to skąd na napiwki masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracowałam akurat w Zapiecku i tam była stawka 8zł za godzine plus oczywiscie napiwki. Jak chcesz to poczytaj sobie opinie na goworku: http://mcaf.ee/a3z1b najbardziej oplaca sie w restauracjach gdzie jest duzy ruch i zagraniczni/ zamozni klieci. wtedy z napiwkow idzie wyciagnac wiecej niz drugą pensje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×