Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bezrobotni wyżej wykształceni

zwolnienie

Polecane posty

Gość bezrobotni wyżej wykształceni

Witam Drogie Panie, mam nadzieję, że znajdzie się tu osoba która mi pomoże. 19.09 br zostałam zwolniona z pracy (wypowiedzenie za porozumieniem stron, okres umowy na 2 lata), do tej pory nie otrzymałam wynagrodzenia oraz świadectwa pracy. czy iść już z tym do pipu czy czekać? no i oczywiście czy należy mi się odprawa jeśli zwolnienie było od pracodawcy nie z mojej winy i jeśli pracowałam jedynie 3,5 tygodnia? z góry wieeelkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezrobotni wyżej wykształceni
wypłaty były pierwszego, czyli jeśli do końca tygodnia lub na początku przyszłego nie dostanę wypłaty to mogę już załatwiać sprawę na drodze prawnej. kurcze głupio mi bo w zeszłym roku miałam identyczną sytuację, pracodawca nie zapłacił mi i polazłam po pipu, jeśli pójdę teraz to będzie równo rok :P i jeszcze jedno mam pytanie, kiedy należy mi się odprawa i czy lepsze jest wypowiedzenie za porozumieniem stron czy z okresem wypowiedzenia 2 tyg, ale bez zachowania stosunku pracy, czy to drugie nie dałoby mi większej wypłaty po zwolnieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezrobotni wyżej wykształceni
kurcze, czyli popełniłam błąd biorąc wypowiedzenie za porozmieniem stron :/ no niestety, niewiedza na ten temat przesądziła :( cholera za 2 tyg miałabym 500 zł więcej 😭. poczekam jeszcze na świadectwo, ale po 2 tyg chyba już powinno być :( dzięki wielkie za rady, na przyszłość już będę lepiej doinformowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×