Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość on pytający

Pytania odnośnie wymówienia o pracę.

Polecane posty

Gość on pytający

Witam! Czy wymówienie o pracę może być napisane własnoręcznie czy zalecane jest komputerowo? I czy jeśli napiszę wymówienie z datą jutrzejszą, czyli 01.10. to okres wypowiedzenia (w moim przypadku 2 tygodnie), do kiedy będzie trwał? Do którego dokładnie dnia? Z góry dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on pytający
nikt nic nie wie na ten temat? Zlitujcie się ludziska!!!!!!!:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabolitos steridos
mozesz napisac własnoręcznie i komputerowo tylko na pismie komputerowym musi byc twój własnoręczny podpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vqvv
moze byc własnoręcznie . co do terminów był tu taki temat niedawno wiec poszukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on pytający
dzięki bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje kolezanki zarabiają 2 000zł brutto + "do ręki" ale nie wiem ile tego jest. Ja od jutro mam zacząć pracować w tej samej firmie ale nie wiem ile mi szef zaproponuje. Nie mam żadnego doświadczenia (nie licząc tych 2 tyg, kiedy sie przyuczałam ;)) napewno nie dostanę tyle samo, niestety ;p ale może po pewnym czasie będzie podwyżka :) miasteczko na południu Polski, ok 15 000mieszkańców. Wydaje mi się, że to nie tak mało porównując zarobki innych w moich okolicach. Dodam, że praca po 8 godz od pon do pt (nie ma siedzenia po godzinach ani nic z tych rzeczy), a szef jest spoko ;) chcesz wolne-nie ma problemu :) myślę, że to też wazne. Atmosfera w pracy luźna, z babkami mozna spoko pogadać, nie ma jakiejś strasznej presji i jakiegoś strachu przed szefem. Przynajmniej tak wynika z moich 3tygodniowych obserwacji i rozmów z pozostałymi babkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on pytający
ale co to ma wspólnego z moim tematem? Żalisz się czy chwalisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrwnrrn
nieobeznana w temacie ----> skoro ma taki nick to nie dziwota że pisze nie na temat :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×