Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gabrysia 04.05

Proszę o radę...

Polecane posty

Gość Gabrysia 04.05

Dziewczyny chodzi mi czy wie może któraś czy moge miec cc w takim wypadku: 2lata9misiecy temu przez cc urodziłam moja córeczke z braku postępów porodu.Teraz jestem w ciąży już końcówka 38tydzien.Dziecko jest duże 3800.Czy w takim wypadku mogą mi zrobic cc poraz drugi?PROSZĘ O RADĘ DZIĘKI WIELKIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm dziwne, do tej pory sie nie dowiedzialas od lekarza czy mozesz miec druga cc, prawdopodobnie mozesz...wszedzie pisze ze jak raz byla to do drugiej nie ma problemow(lale huk wie jak to w tych polskich szpitalach jest) a jesli tkos chce rodzic sn to rodzi sn...38tydz. powinnas juz dawno na ten temat rozmawiac ze swoja ginekolog jesli chcesz cc:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogą ale nie muszą, ale najlepiej przegadaj to ze swoim lekarzem prowadzącym! Ja 1 miałam CC bo musiałam, 2 dziecko po 2 latach urodziłam normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia 04.05
No mój lekarz to szczerze jest troche zakrecony:)Gdy go spytałam to powiedział że w szpitalu w którym on przyjmuje robią cc jeśli jest zagrożenie życia matki lub dziecka.Ale ja nie bede rodzic w tym szpitalu co on przyjmuje.Znowu znajoma położna powiedziała mi że do 2 lat po cc próbują puścic dziecko dołem,zależy od szpitala.Ale powiedziała mi również że jak zobaczą taka wagę dziecka to bedą sie bali porodu sn żeby blizny się nie rozeszły.I teraz to juz zgłupiałam i niewiem co robic,i myślec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
moja koleżanka miała cc a kolejną po 2 latach rodziła naturalnie,synka 4200 i nic się nie stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×