Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość feessa

Deichmann - warto?

Polecane posty

Gość feessa

Wybieram sie za kilka dni do Deichmann na zakupy butow, do katowic jest cos ciekawego? wogole arto kupowac buty w deichmannie? sa dosc wyrzymale jak Bata i Cinti?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sa az tak wytrzymale, ale i ceny nie sa tak wygorowane. jednak rzadko mozna ustrzelic cos naprawde ladnego, przynajmniej w moim wypadku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feessa
nikt wiecej sie nie wypowie o jakosci butow z deichmanna??i czy teraz jest cos ladnego w kolekcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolekcję możesz sobie sprawdzić na ich stronie. A czy buty są dobre? Wytrzymują jeden sezon jeśli normalnie ich używasz, jeśli jesteś fanką skakania w głębokich kałużach albo po rozżarzonych ogniach to nie wróżę ci nawet sezonu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jako kobieta
zalezy jaki masz rozmiar jak masz taki jak ja czyli 35 w polocie 36 to nie kupisz nic bo rozmiarowka obuwia zaczyna sie od duzej 36 a wybor taki sobie zalezy co kto lubi ale ceny ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwwwwwww
Jak dla mnie warto. Kupiłam sobie co dopiero szpilki za 79zł, siora zapytała czy są z Zary ;) Mają sporo wieśniackich, kiczowatych fasonów, ale fajne modele też się wypatrzy :) Jakość do tej ceny jak najbardziej ok. Uważałabym jedynie z adidaskami bardzo tanimi, bo syntetyczna skóra może śmierdzieć szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111111111111111111111
wszystkie buty z deichmanna które kupiłam ja lub ktoś z rodziny rozleciały się po 2 miesiącach. poza tym robią problemy z reklamacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy odrobinie szczęścia ustrzelisz w deichmannie coś taniego i ładnego. ale niestety, jakość daje sporo do życzenia. to są buty na jeden sezon, albo i jeszcze mniej... moim skromnym zdaniem lepiej wydać na buty więcej kasy, a pochodzić w nich przynajmniej dwa lata. spójrz choćby na eobuwie.pl, mają wyłącznie markowe butki, z którymi ja jak dotąd nie miałam nigdy żadnych problemów. co tanie to drogie, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghcjhgjcghjgcj
Kupiłam w deichmannie w katowicach waśnie ostatnio śliczne musztardowe kozaczni za 119zł - przejsciowki. Skorzane raczej na zime kupuje, nie na jesien. Buty są naoprawdę piękne, ale byłam w nich kuilka razy, wiec nie wiem, czy posłużą, pewnie nie, bo ponoc tam nie ma dobrych butów, aczkolwiek wygladaja na wytrzymałe, a nie na papierowe buty. Wszyscy myślą, że są ze skóry, bo tak wygladaja. Niestety jednak - byłam tam ok 2 tyg. temu, i poza tymi kozakami NIC WIECEJ mi sie nie spodobało, kompletnie nic. Jakaś taka dziwna ta kolekcja, moze na zime cvos dolozą. To moja druga para butow z deichmanna - pierwszą kupiłam na wiosnę - tez nie ze skóry, byłam pełna obaw, ale buty piękne, trzykolorowe, takie starodawne, stylizowane, WSZYSCY się na nie patrzyli na ulicy, kobiety pytaly, gdzie kupilam takie cudo? (kosztowaly 70zl hehe). Przechodzilam wiosme, czesc lata (nie codziennie), i mam je praktycznie niezniszczone (tylko troche poobijany obcas) w szafie na przyszly rok. Wiec calkiem ok. Stopa sie nie pocila w nich, ani nie poci w kozakach, mimo, ze nie ze skory. W deichmann jest sporo kiczu, ale da się kupić ladne buty. Co do jakosci - no nie wiem, podobno niezbyt dobra, ja sie przekonam na kozakach zapewne. A co do osoby wyzej, która woli pochodzic dwa lata w skorzynacyh niz miec nieskorzane na sezon - ja wole odwrotnie. Nie mam problemów z potliwoscia stop w butach nie ze skory, wiec moge sobie na to pozwolic, a wole miec co roku nowe buciki (ozywiscie wyvieram takie, ktore NAPRAWDE wygladaja na skorzane wizualnie), niz lazic 2, albo i wiecej lata w jednych, ktore zazwyczaj juz pod koniec pierwszego sezonu przestaja mi sie podobac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdxcbvnhghnv
ciekawe... ja od kilku lat kupuję buty wyłącznie w Daichmanie, dla siebie, męża i córeczki i jestem jak najbardziej zadowolona. Wytrzymują długo, raz trafiła mi się reklamacja i nie robili z tym żadnego problemu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poległam na miejscu
wolę deichmanna od baty na pewno taniej i na pewno lepszej jakości ( 2x kupiłam w bacie i 2xreklamowałam po miesiącu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłem u nich jedną parę 5 lat temu. Od tamtej pory co roku dostaję buty praktycznie za darmo. Dlaczego? Dlatego, że nie przeżywają nawet sezonu. Reklamacja zostaje uznana i dostaję inną parę. Dodam, że chodzę sporadycznie. Wszystkie mi się rozklejają i notorycznie zapada się kratka pod piętą. Nie wiem co o tym myśleć. Oceńcie sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupuję w Deichmanie buty na jeden-dwa sezony. Zwykle pantofle i baleriny :) Takie, które mają przetrwać dłużej, np. kozaki, czy klasyczne czółenka kupuję w innych sklepach. Np. Badura świetnie wypada pod względem jakości: http://allani.pl/wyszukaj/badura . Fakt, za te buty trzeba zapłacić więcej, ale wiem, że dłużej wytrzymają, a to duży plus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość referela
Deichmann ma nawet ładne buty, ale niestety szybko się psują :/ Ja już tam reklamowałam z 3 pary butów, które rozpadły się po 2-3 miesiącach. Jeśli potrzebujemy coś na sezon to spokojnie można tam kupić, ale na dłużej nie warto. Już naprawdę wolę przez internet kupować. Jesienią sprawiłam sobie świetne botki i nadal dobrze się trzymają http://www.czasnabuty.pl/product-pol-11730-MODNE-KOTURNY-Z-FUTERKIEM-X319KH-D2-L40.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×