Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarnula niestety

Włosy po zafarbowaniu wyszły czarne jak zmieniń na brąż??POMOCY!!!

Polecane posty

Gość czarnula niestety

błagam powiedzcie jakiej farby użyć żeby z ciemnego brązu a raczej z czarnego na jaśnijesjzy kolor. tylko nie rozjaśniaczem bo wtedy z włosów siano zostanie. Słyszałam że sa jakieś farby ciut rozjaśniające włosy.tylko nie wiem jakie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kursantka2009
lepiej idz do fryzjera i powiedz o co chodzi sama nie kombinuj bo i tak ci sie nie uda sciągnąć tego koloru a mozesz zniszczyc włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnula niestety
prosta sprawa: nie stać mnie teraz na fryzjera:( a kolor chce tylko ciut rozjaśnić, a że słyszałam że sa takie farby to pytam czy wiecie jak sie nazywaja i może ktoś miał doświadczenie z takim problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowiczka87
hej mialam dokladnie tak samohehe malo sie nie poryczalam,bylam u fryca najlepszego w moim miescie nie chcial sie podjac sciasganiu koloru ,kazal myc mi wlosy szamponem przeciwlupiezowm on ma dzialane wypierajace kolor ,w moim przypadku sie sprawdzilo,2 tyg i mialam braz glowa do gory hehehe wiem co czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowiczka87
ehehehheh nie paplaj farbami przesuszysz i zniszczysz wlosy ,nie uzywaj palette to najgorsze farby ,fryzjerzy klna na nie,mja najwiecej substancji metalicznychczy jak tam nie znam sie ale grunt ze sa do dooopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natural & esy czy jakos tak mam teraz jasny migdalowy zlocisty braz mmm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maomaomam
Miałam podobny problem, ciut za długo przetrzymałam Excell 10 i zamiast złocistego brązu wyszedł czarny. Nie używałam ponownie farby, bo byłabym łysa, za to stosowałam domowe metody: * myłam włosy najzwyklejszym szamponem do włosów przetłuszczających się lub przeciwłupiezowym (ważne żeby nie miał nic chroniącego kolor) pomieszanym z sodą oczyszczoną. Lałam na dno kubeczka szamponu tyle co na jedno mycie plus łyżeczkę sody. * w aptece zakupiłam saszetki Nizorexu (tańszy odpowiednik Nizorala) Myjąc włosy zostawiałam szampon na około 5 minut na głowie, dopiero potem spłukiwałam i myłam jeszcze raz. Do tego płukanie w rumianku / cytrynie. Nie zapominaj o odżywkach, ale takich delikatnych, nie używać nic co chroni kolor. Po około 3 dniach widać było, że włosy trochę zjaśniały. Po tygodniu był już całkiem ładny brąz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwwwwwww
Obawiam się, że potrzebujesz kasy, i to dużo. Ja kilka razy już ściągałam czarną farbę-- jedynie w jednym salonie, gdzie z farbowaniem + strzyżeniem zapłaciałam prawie 600zł, zrobiono to dobrze, bez zniszczenia włosów. Radzę polubić czarń... Ja już się nauczyłam, żeby uważać z "ciemnym brązem", nawet "średnim brązem"-- lepiej za jasno, niż za ciemno, bo potem koniec... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie czarny szybko się wypłukuje , i zostaje brąz;) A co do farb , a raczej szamponów to najlepsza jest Joanny Czekoladowy Brąz, wychodzi taki jak na opakowaniu no i kosztuje 6 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×