Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lolitka2009

Czy ktoś w ogóle jest zadowolonyj z swojej pracy ??

Polecane posty

Czytam czytam i dochodze do wniosku, że kasy tutaj jest niezadowolony. Nie ważne czy to zaraz, cropp, diverse, rosmann, mc donald, kfc WSZEDZIE JEST ŹLE !! to traktują was jak psa, to za mało zarabiacie. Połowa z was to studenci z małym doświadczeniem a chcielibyście zarabiac chyba 10 zł netto na godzine, i siedziec cały dzien na fotelu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polowicznie zodiakalna Panna
ja jestem zadowolona :D Zeby tylko jeszcze palcili wiecej ;) Ale i atmosfera fajna i praca lekka i przyjemna i profity dodatkowe ;) A poza tym o 15 mam wszystko gleboko w powazaniu. Mila odskocznia po poprzednim zajeciu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem bardzo...
Ja również jestem zadowolona.Mam świetnego szefa,sporo zarabiam a i w pracy mam czas na wszystko....mogę siedzieć na necie,wyskoczyć na zakupy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały legwan
Zarabiam 20 zł netto za godzinę, siedzę cały dzień w fotelu, jestem studentką z małym doświadczeniem i nie jestem zadowola ze swojej pracy i nieszczęśliwa - po roku mam poczucie, że przestałam się rozwijać, wszystko, czego mogłam się nauczyć jest już za mną, nie chcę tego robić do końca życia, czuję się totalnie niestabilnie, na samą myśl o pójściu do pracy robi mi się gorzej. I teraz nie wiem, co robić. Brnąć dalej, czy postawić wszystko na jedną kartę i zmienić zawód. Bo dopiero niedawno zrozumiałam, co tak naprawdę chcę robić w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Larysssaaaa
Ja byłam na maksa zadowolona, zarobki może nie były za wielkie, ale wystarczające. Za to atmosfera super, świetne dziewczyny no i lekka praca... Niestety zamknęli mój butik i choć minęło prawie pół roku nie mogę się z tym pogodzić :( Teraz znowu zaczyna się rok akademicki, znowu będę szukać pracy i wiem że taka świetna jak tamta już mi się nie trafi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BodyColour
Do autorki: Ludzie zadowoleni z pracy raczej nie buszują po forach tylko cieszą się z życia:) Mój brat jest kierowcą, robi to co lubi i to co umie najlepiej. Zarabia 3-4 tys misięcznie. Mimo, że rzadko jest w domu to jest zadowolony ze swojej pracy. Ja mu zazdroszę ... Pracowałam kiedys jako referen księgowy. Bardzo fajna praca. Lubiłam to, co robiłam ...Mimo dużej odpowiedzialności finansowej jaka spoczywała na mnie na zajmowanym stanowisku to zarobek 1050zł netto to śmieszne pieniadze. Gdyby chociaż to była stawka na poczatek. Na okres próbny... Ale dowiedziałam się - i to w dodatku przypadkowo, że moja pensja po okresie próbnym nie wzrośnie, może po roku czasu bedę mogła się spodziewać podwyżki 100/ 200 zł ... więc to chyba jest śmieszne? Bo ja rozumiem zacząć pracę od minimum. Uczyć sie, rozwijać ... Ale wraz z rozwojem i upływem czasu nasza pensja będzie godna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×