Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amadeuszplik

co na drugie śniadanie?

Polecane posty

Gość ale jak to gotowe
??? Takie kupne? Lepiej rób sobie sałatki. Można zrobić wieczorem, na noc do lodówki, akurat się przegryzie i na drugie śniadanie jak znalazł. Moja ulubiona: ryż, papryka czerwona w drobną kostkę, taka sama ilość mniej więcej żółtego sera w drobną kostkę, koperek drobniutko posiekany, odrobina czosnku i majonez. Wymieszać. Ta sałatka jest pyszna! inna ulubiona: ugotowany makaron penne pełnoziarnisty, brokuł ugotowany i podzielony na małe różyczki, male pomidorki pokrojone na połówki, puszka tuńczyka w dużych kawałkach LUB ugrilowana pierś kurczaka, czarne oliwki, ewentualnie suszone pomidory. Do tego sos: majonez lub jogurt, oliwa z oliwek, sól i pieprz, sok z cytryny, wymieszać energicznie. Wszystkie składniki i sos wymieszać. Pyyycha! Może być też jarzynowa tradycyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to co? Jabłuszko/brzoskwinia/winogron lub inny w miarę poręczny owoc, sałatki, jak już wspomniano, jogurt albo serek wiejski, twarożek możesz sobie zrobić przecież (ja polecam ostatnio wybróbowany serek wiejski z kiełkami rzeżuchy i jajkiem, mrr :)), mnóstwo jest rzeczy, które można zjeść na drugie śniadanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te sałatki to super propozycja, ale liczylem raczej na cos gotowego. nie mam niestety czasu, zeby przygotowywac to, chocby wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to kupuj gotowe sałatki
:o i kanapki... Ale to nigdy nie wiadomo: kiedy robione i z czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablak
Kupuj paszteciki z pieczarkami lub kapsustą. Prosto od piekarza. Pycha! do tego gorąca herbata lub barszczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak nie reklamuj tego neptuna
wszedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda_jak_słomka
ja kupuję sobie zawsze coś po drodze do pracy :-) dziś mam deser paradis, taki gotowy w kubeczku, jest pyszny i lekki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłkowa
można też jakiś owoc zjeść, ja lubię jabłka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, widze wszyscy pisza o neptunie, tez gdzies wspomnialam, choc nie byla to reklama. no w kazdym razie reklama czy nie to są dobre rzeczy, mozna jesc w pracy. poza tym lubie bardzo drozdzowke i popic kawka albo czekolada pitna, jakis owoc typu banan, jablko gruszka. albo salatka grecka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przewanie jem: salatki, serek wiejski z pomidorem i rzodkiewka, jogyrt nat lub kefir z platkami owsianymi, owoce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie macie ludzie, ze mozecie jogurty, mleko, sery. u mnie sie okazalo niedawno kilka dni temu doslownie, ze nie moge ich jesc. wiec krag posilkow sie zawezil :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i niech zgadne hanka
mozesz jesc tylko konserwy z neptuna?????? :D :D ile placa za taka reklame, bo tez w zasadzie moge polubic ich produkty? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy pisza o neptunie
???? haha dobre, jak narazie to tylko ty i amadeusz, na kazdym temacie.... rzygac sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharkaa2
ojej biedna, bo nabialy jogurty to sa super i smaczne. no ale nic bez nich ez da sie zyc:P Dajcie spokoj z ta reklama co? reklama nie reklama co Wam to robi?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zal ludzie naprawde zal, bo chyba nie macie co robic i z kim sie pokłocic, kogo poobrazac,to znajdujecie sobie na forum kogos. jesli wam sie nie podoba to, co pisze to nie czytajcie, nie koniecznie rozmawiam z wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale gotowe sałatki są serio dobre. Ja jednak jem je od świeta, a rybkę wolę smażoną i to najlepiej nad morzem :) A co na drugie sniadanie? Popieram dożdżówkę z kawką :) Właśnie jestem po konsumpcji takowej, ale to w ramach 3 śniadania chyba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze kup sobie jogurt a do tego musli i juz masz drugie śniadanie :) jauwielbiam sałatkę nawet ja mozna nałożyc na kanapki : tj rzotwiewkę i ugotowane jajka pokroic w drobno troszke szczypiorku, majonez troszke przypraw i jest pychota taka wiosenna mogla bym ja jesc bez konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharkaa2
są dobre, bo co czemu mialbyby byc nie dobre xd teraz tyle ciekawych przypraw, dodatkow. a ja bardziej popieram paczki z kawa niz drozdzowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no są dobre, ale zalezy ktore i w ogole. ja tez wolę pączka albo tzw. gniazko ;) albo amerykanca! lubi ktos?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no są dobre, ale zalezy ktore i w ogole. ja tez wolę pączka albo tzw. gniazko ;) albo amerykanca! lubi ktos?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharkaa2
ja jadlam ale nie przepadam. dzsisiaj na obiad mialam pycha rybe 600 g filetów z morszczuka 200 g pieczarek 200 g zielonej lub żółtej papryki 200 g pomidorów przyprawa do ryb Rybę pokroić, posypać przyprawą, pieczarki i paprykę pokroić w kostkę, ułożyć w naczyniu ogniotrwałym, na warzywach ułożyć porcje ryby i plastry pomidorów. Naczynie ogniotrwałe przykryć, wstawić do nagrzanego piekarnika, piec około 25 min. Jedna porcja ( 300 g ) zawiera 138 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo malo kalorii, fajnie. ale czemu wszyscy robia rybe z pieczarkami i papryką, ktorych ja nie lubie ?:( nie macie przepisow bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no ja niestety nie znam. Bo dla mnie pieczarki albo papryka to podstawa:P dlaego ja proponuje kupne rzeczy, salatki, filety itP:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem, kupne wykorzystuje, ale ile mozna, przeciez nie codziennie czasem bym cos sama jednak zrobila, jakos wykorzystala moj potencjal kulinarny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze w internecie są ale jednak wolalabym jakis sprawdzony, zeby potrawa nie poszla do kosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* główka kruchej zielonej sałaty * po małej puszce tuńczyka w oleju i anchois * 3 ziemniaki średniej wielkości ugotowa­nych w mundurkach * 3 mięsiste pomidory * 2 jaja ugotowane na twardo * 15 czarnych oliwek * 3 cebulki dymki * pęczek koperku lub natki pietruszki * ząbek czosnku * 9 łyżek oliwy * 3 łyżki ode winnego * pieprz * sól prosze Ciebie bardzo sałatka bez papryki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×